Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiatalon máris hullik a...

Fiatalon máris hullik a hajam, a sok tanács ellenére sem tudok megoldást. Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
Orvosnál voltam, ott aligha mondott valamit, "ideg alapon is lehet, a hormon változás stb stressz + öröklődés" elhiszem én ezt szép és jó de ez nem segit abban hogy megakadályozzam a hajhullást. 2 hónapig mostam hajhullás elleni samponnal a fejem, vitaminokat szedtem, emiatt rövidebbre is nyirtam a hajam, és sehol semmi. Most próbálkozom ricinus olajjal majd, de nem látok nagy reményt arra sem. Mit tegyek? Fogadjam el, hogy 18, mindjárt 19 éves létemre folyamatossan hullik a hajam? Igysem vagyok tökéletes, hát akkor meg igy? :D Minden tanácsot meghallgatok és köszönöm akik időt forditanak erre a kérdésre! Üdv!
2015. jan. 29. 23:47
 1/3 anonim válasza:

Szia :) Nekem is ugyanilyen problémám volt. Hidd el ez javarészt a stressz miatt van és amíg fejben nem raksz rendet addig a hajadat akármit csinálhatsz nem fog javulni.

Én próbáltam a Bánfi hajszeszt, de sokat nem segített. Vitamin sem nagyon.

2015. jan. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Lehet hogy valami gyulladás van a szervezetedben. Elég ha egy fog begyulladt. Háziorvos! Egy vérvétel kideríti
2015. jan. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Próbálj kevesebbet stresszelni. Változatosan étkezni. Egyél sok zöldséget és gyümölcsöt. Egyél D3 vitamint.

És ne aggódj, ami kihullik, ahelyett neked még nő másik, nem fogsz megkopaszodni!

2015. jan. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!