Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lankadt állapotban hátra...

Lankadt állapotban hátra tudom húzzni a fitymám gond nélkül. De amikor merev akkor csak félig tudom mert fáj egy kicsit és nem megy egyszerüen. Okozhat ez bármiféle gondot a későbbiek során?

Figyelt kérdés
15 éves leszek és fitymaszükületre gyanakszok.Másnak is fàj kicsit mikor mereven akarja hátra húzzni?Forduljak orvoshoz?
2015. febr. 3. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:

igen ez lehet gond szexnél, simán.

Viszont az meg tudod csinálni, hogy fürdés közben óvatosan, de tényleg óvatosan megpróbálod úgymond "tornáztatni" a bőrt, hogy táguljon. Volt itt egy srác GYKról neki ugyanez volt a gondja, kb 2-3 hónappal később már okés lett neki a dolog.

De semmiképpen sem szabad erőltetni, szóval csak egy kicsit haladj mindig.

2015. febr. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszt!
2015. febr. 3. 21:51
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Az okozhat problémát, hogy 15 éves létedre még felé sem néztél a helyesírási szótárnak!!!
2015. febr. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Normális esetben a fitymádnak lankadtan és mereven is könnyen hátrahúzhatónak kellene lennie.

Ha merevedéskor van gond, akkor relatív fitymaszűkületed lehet. Ha fájdalmat okoz, ne erőltesd a hátrahúzást!

A fitymaszűkület a nemi életed során a későbbiekben okozhat gondot, ezért beszélned kellene a szüleiddel és forduljatok urológushoz!

2015. febr. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%

Amint az első hozzászóló írt az jó ötlet,valóban napi szinten kell a fitymát meleg vízben hátrahúzogatni,tornàztatni és azt veheted észre hogy mindig könnyebb hátrábbhúzni és kevésbbé feszül már.



Ha nem,válik be akkor egyedül is elmehetsz urológushot,személyit és tb kártyát kell vinni magaddal.

2015. febr. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi srácok!Egy nagy kàd meleg vízben sikerült elérnem hogy mereven is hátra tudom húzzni.Már csak az az egyetlen probléma,hogy miutàn hàtra huzzom és elengedem egyből visszacsuszik a makkra.Hogy tudnàm elérni hogy ott maradjon? :O
2015. febr. 4. 22:14
 7/7 anonim ***** válasza:

Jó kérdés.. de szerintem egy pár hónap után már ott fog maradni, amikor már nyúlt annyit a bőr. Viszont mondom, óvatosan csináld és ne erőltesd túl.

Sok sikert!

Első voltam.

2015. febr. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!