Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Pár napja volt körülmetélésem....

Pár napja volt körülmetélésem. Nem lesz ezzel gond?

Figyelt kérdés

Ugye pár napja körülmetéltek, tegnap pedig levettem a kötést is, viszont van egy kis rész a varratnál, ami miatt aggódok, hogy lehet vele gond, mivel olyan mint ha nem lenne összevarrva, és kicsit szétnyílt. Ez össze fog húzódni, vagy menjek vissza vele orvoshoz? Itt van 2 kép róla.


[link]


[link]



2015. febr. 8. 15:15
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi, hogy az a duzzanat ugye le fog menni róla? Nem marad úgy?
2015. febr. 8. 15:17
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon szépen megcsinálta a doki.Rendbe fog jönni,a duzzanat is elmúlik.
2015. febr. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Akkor okés :) Már megijedtem, hogy ott szétjött kicsit, de akkor az összehúzódik ugye?
2015. febr. 8. 15:59
 4/14 anonim ***** válasza:
26%

Biztos összehúzodik,kamillával tudod áztatni,tisztítani és betadinnal érdemes átkötéskor kenegetni.


De biztos hogy szükség volt erre?

2015. febr. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen. Egy szűk gyűrűt képzett a péniszemen a fityma vége amikor állt, és felhúztam rajta. Nagyon irritált. Így már nem fog :)
2015. febr. 8. 19:41
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

Hát ha a gyűrű mellett,merev pénisz esetében is hátra tudtad húzni a fitymád akkor nem,lett volna szükség rá.


Egy srác ugyan ilyen gyűrűről írt és nem kellett metélni.


Na most már mindegy.Kicsit elsietted!


A betadint és kamillát azért használd.

2015. febr. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Már amúgy is fontolgattam, mert olvastam róla, és van pár pozitívuma a dolognak. persze nem egyből műtét után 4 nappal :D
2015. febr. 8. 20:55
 8/14 anonim ***** válasza:
5%

Igazán pozitívuma nincs,sőt sokak rondának tartják,nem a legszebb része a nemiszervnek a makk,itt meg ez látható folyton és sokaknak,a makk mögött ahol összevarrtàk ilyen kis gyűrű szokott lenni és megjegyzéseket is tehetnek,beszólogathatnak.


Európában,magyaroknál meg főleg igen kicsi a metéltek aránya a legtöbb nő életêben nem látot ilyet,ha igen képen max☺

Van egy metélés mániás ő mindenkit amerikával akarja metélésre buzdítani,na ők se az eszük miatt híresek,ott 55-60%-os a metéltek aránya,de mi nem,amerikaiak vagyunk,és ott is már tűntetnek ellene több államba.


Hát jól elsietted az biztos.

2015. febr. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
24%

Nem hiába a világon a férfiak 70%-a nem metélt,ahol meg ez a metélés hagyomány azok nem a legkulturáltabb népek.

Nem is beszélve,hogy kiszolgáltatott csecsemők,gyerekek testét csonkítják meg,van hogy higénia,érzéstelenítő nélkül.


Ha valaki testét akarata ellenére ês úgy hogy nincs rá szüksége(egészséges)metélnek körül,akkor beszélünk csonkításról.


A te sebed egész jó,mert sokall rosszabb kêpeket láttam friss sebekről.

2015. febr. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
76%
Rosszul tudod: a körülmetélés terjed a világon is, és Magyarországon is. Mivel bármely életkorban el lehet végezni, sokan felnőtt fejjel vállalják be a műtéttel járó kellemetlenséget azok is, akiknek nincs is szűkületük. Kozmetikai műtétként is el szokták végezni és nem csak magadnak, hanem a partnerednek is jót teszel vele! :-)
2015. febr. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!