Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymafék műtét dilemma....

Fitymafék műtét dilemma. Melyik műtétet válasszam?

Figyelt kérdés

#fitymafék #Dr. Kiss Tamás Urológus.
2015. febr. 10. 14:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés? Hogy hagyományos vagy lézeres?
2015. febr. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Bocsánat rutintalan vagyok. Elment a kérdés és nem tudtam visszavenni. De akkor itt folytatom, mert új kérdést csak 30 perc múlva enged. :-(
2015. febr. 10. 14:50
 3/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Ma voltam lent a X. ker Eg. házban és az urológián közölték, hogy a fitymafék berepedés miatt javasolnak egy kis Ambuláns műtétet. Persze hogy fel kellett mosni majdnem, de haza jöttem és tájékozódtam. Szóval olyanoktól szeretnék kommenteket akiknek igen is vannak tapasztalatai és nem csak viccnek szánják a válaszokat. Köszi előre is.

Szóval a dilemma a 2 műtéti eljárás között van Az egyik a hagyományos szikés (vagdosós varrós) a másik a "lézeres" beavatkozás. A doki aki kezelt nagyon magabiztos és profi szakember benyomását kelti, de csak a hagyományos szikés beavatkozást alkalmazza. A kérdéseimet felszórnám ide. 1:Melyik beavatkozást ki hogy élte meg? 2:komplikációs tapasztalat? 3:SZEX ELÖTTE UTÁNA? (Fontos) 4:Volt e olyan hogy a partner utána már nem vonzódott annyira a szerszámhoz, idegenkedett tőle? 5: Esetleg pozitívabban befolyásolta a szexet utána? Minden érdekel ami még bennetek van de ide nem írtam le kérdésként még az is.

Köszi. UI: Rövid az idő a döntésre kb 2-3 hét azaz 2015.03.hó eleje.

2015. febr. 10. 14:50
 4/14 A kérdező kommentje:
Esetleg valakinek ilyen jellegű műtéti tapasztalat Dr. Kiss Tamás urológus Főorvos betegei közül? Köszönöm előre is.
2015. febr. 10. 14:52
 5/14 A kérdező kommentje:

Csak még egy infó hátha közelebb visz valakit a Doki felismerésében.

[link]


Arcképe: [link]

2015. febr. 10. 15:07
 6/14 A kérdező kommentje:

Na ez jó gáz lett szóval a képet innen kiböngészhetitek: [link]


Keresés Kiss Tamás.


Ok. Ennyi most már várok a válaszokra. Köszi.

2015. febr. 10. 15:11
 7/14 anonim ***** válasza:
76%

Tb lézeres megoldást nem tudom hogy csinálnak e valamely kórházban .Magán klinikákon igen kb 50 e a tarifa,vagy még ennél is több .Én csak azt tudom leírni,amit nekem is leírtak a fiúk ez ügyben .Lézeresnél nincs vérzés ,mert elégetik az ereket.A többi meg ugyan az volt,mint a hagyomásnyos műtétnél .A szikésnél az a tökéletes,ha az egész fék el van távolítva ,biztos hogy nem lesz gond többet.Olyat is irtak hogy nem lett mind eltávolitva ,és a gond is maradt,mellesleg a műtét privátba ment .

Nem kell ezen variálni,el kell menni az urológiára ,aztán a sebész megoldja a kórházban .

Mintha a korod nem olvastam volna ,18 alatt szülői beleegyezés is kell a beavatkozáshoz .

2015. febr. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
51%

Ha csak a fitymaféked rövid akkor ügyelj rà hogy valóban csak a féked vágjàk át!!!!(van aki itt is metélne ha tehetnél,szóval csak óvatosan)


Lézer az jobb,de egy ügyes doki ha varr és vág azt is jól megtudja csinálni

2015. febr. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm az eddigi válaszokat. Valóban a korom eddig nem jelent meg, de most pótlom 39 év ('76) szóval míg a fiatal generáció szinte azonnal átsiklik a problémán én kattogok rajta ide oda.

2015. febr. 11. 07:01
 10/14 anonim ***** válasza:
A fitymafék bemetszése vagy eltávolítása egy egyszerű, ambuláns műtét. Ha rövid a féked, érdemes megcsináltatni. Bárhol elvégzik, ingyenes, és mivel teljesen el lehet érzésteleníteni a területet gyakorlatilag fájdalmatlan. A teljes gyógyulás 4-6 hét.
2015. febr. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!