Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lányok? Ha tudtok szoljatok...

Lányok? Ha tudtok szoljatok hozza. Leginkabb tapasztalt lanyok válaszát várom A kerdes masodik felere a fiuket

Figyelt kérdés

Meg soha nem szexeltem. 17 éves fiu vagyok. Es 14-15 cm a péniszem, es attol felek pici lesz a lánynak ha osszejon. Szoval ha tudtok, tapasztaltatok hogy milyen akkor legyszi irjatok.

Mar regebb ott eszrevettem, a peniszemen hogy a makkom also reszenek ilyen pöttyök vannak. De olyan mintha ilyen mirigyek lennenek. Mi lehet az?


2015. febr. 13. 13:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen rendben van a méreted, ezt tapasztalt felnőtt nőként írom. Ha valaki fennakad ezen, esetleg megjegyzést tesz rá vagy megbánt, az nem érdemli meg, hogy szexelj vele! A nők nagy részének valójában nem a hatalmas pénisz az ideális, az kifejezetten könnyen tud fájdalmat okozni. A te méretednél nem kell arra figyelni, hogy ne tedd be tövig, mert azzal megnyomod a méhszájat és fáj, nyugodtan lehet vadabbul, önmagatokat elengedve is szexelni. Nem az a lényeg, hogy minél nagyobb legyen a farkad, hanem hogy "tudd használni", ami nagyon közhelyesen hangzik, de tényleg igaz. Ha odafigyelsz a lányra, arra hogy konkrétan neki mi tetszik és milyen vágya van, mit élvez, és úgy csinálod, nem pedig csak "ki-be" mozgatod majd ürítesz, akkor nagyon jó élményt okozhatsz a másik félnek :)

Az én páromnak is ekkora a pénisze, voltam már nagyobb farkú fiúval előtte, de az sokkal rosszabb volt.

2015. febr. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valasz. Es mit tehetek ellene hogy ne spricceljek el olyan gyorsan? Mert kb 20-30 masodperc alatt elmegyek
2015. febr. 13. 13:55
 3/8 anonim ***** válasza:

A makkod peremén a pöttyöket PPP-nek (Pearly Penile Papules) hívják. Ez egy teljesen ártalmatlan, nem fertőző elváltozás.

A méreted teljesen átlagos, ne izgulj!

2015. febr. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#2 majd a rutin, meg az évek megoldják
2015. febr. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%

Elsővel teljesen egyetértek, én is így vagyok ezzel.

A gyorstüzelésre meg próbáld ki hogy "akció" előtt, amikor tudod verd ki, vagy mégjobb ha először a lány csinál vele valamit, és utána elvileg jobban kell bírnod :)

2015. febr. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
42%
A mérettel semmi baj.A pöttyök meg faggyúmirigyek is lehetnek .Hogy szex előtt verd ki,ilyet meg csak a buta ember mondhat .
2015. febr. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A méreted tök jó, a pöttyökkel meg ha nem zavarnak, nem kell tenned semmit...
2015. febr. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nővérem üzeni teljesen átlagos,jó méret és én meg hogy fordyce foltok ezek,ez nem betegség,csak esztétikai hiba,lézerrel lehet véglegesen eltűntetni.
2015. márc. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!