Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Korai magömlésnél tud segíteni...

Korai magömlésnél tud segíteni az urulógus?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel való szex közben mindig elég hamar elmegyek. A legelső együttlétünk és miután külföldön volt jelentősebb ideig, teljesen jót szeretkeztünk. De azóta nem nagyon jön össze a dolog. Előtte 9 hónapig nem volt szexuális viszonyom senkivel. Szerintem valami fizikai dolog áll a háttérben, mert előző barátnőmnél nem voltak ilyen gondok.

2015. febr. 18. 10:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%
Az urológus szervi bajon tud segíteni, ez szexuálpszichológia.
2015. febr. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

nem lehet tudni látatlanban, hogy szervi baj, vagy nem.

menj el az orvoshoz, persze.

2015. febr. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Te tudsz segiteni magadon.Figyel jobban az érzéseidre,és pár másodpercel előbb áll le,mint egyel később .Az előjátékot sem kell túlzázba vinni,talán még változtatni is kell a dolgokon,és akkor nem fog előfordulni .Minden szex más,és más .Az urólógus is csak szavakkal segitene .
2015. febr. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az urológus meg tudja vizsgálni, hogy van-e valamilyen szervi oka a korai magömlésnek. Ha nincs, akkor továbbküldhet pszichológushoz.
2015. febr. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Bocs 4 es,de milyen szervi baj lehetne itt ? Nem jól zár egy szelep mert vizelettartásnál ez valós ok.

Elolvastam mit ír erről a szexuál pszichológus .

Lényegében azoknál a fiatal fiúknál fordul elő,akik nem tudják érzéseiket kontrollálni,éretlenek a szexre .

A masztival lehet ez ügyben eredményt elérni .Nem azért kell csinálni,hogy mennél előbb érezzem a jót a VÉGÉN .

2015. febr. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

# 5

Milyen szelepről beszélsz?

Utánaolvastál, csak megint nem elég alaposan... Például prosztatagyulladásnál is előfordulhat korai magömlés. Ezért írtam, hogy a szervi okok kizárása után pszichológus.

2015. febr. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
egyik barátomnak heresérve volt (vagy valami ilyesmi, nem emlékszem már pontosan), és ő nagyon rövid ideig bírta.
2015. febr. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Félreértések elkerülése végett 21 éves srác vagyok. Valami olyasmire gondoltam, hogy a fitymám egy kicsit szűk és mikor fel le csúszik, akkor túlságosan izgatja a makkom peremét. Ezt azért gondolom, mert orális szexnél ha a fitymámat hátrahúzva kényezteti a péniszemet, akkor nincs ilyen gond. Lehet egy bemetszés segítene a dolgon. Szerintetek lehet ilyen?
2015. febr. 20. 04:09
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy ez okozza.
2015. febr. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
az orvostól kérdezd, mert minden eset más és más. itt mindenki szakértőnek hiszi magát, de az urológusok nem érnek rá a gyakorikérdéseken leledzeni. szóval az orvoshoz menjél, és ne az itteni nagyokosoktól várd a választ.
2015. febr. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!