Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kis korom ota Korul vagyok...

Kis korom ota Korul vagyok metelve de a makkom ugy ki van szaradva es foltok vannak rajta mint ha nemi beteg lennek. MIT TEGYEK?!

Figyelt kérdés
2010. febr. 12. 09:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

hát sajnos nem sokat tudsz tenni. nemszabad azt csakúgy kenegetni.

sztem kérdezz meg egy urológust. neten is vannak weborvosok.

2010. febr. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%

Velem is ez van, ami veled. Kicsi koromban korulmeteltek, mert anyukamat rabeszeltek, hogy ez majd milyen jo lesz.


Kiszaradva van, tapintasa neha egeszen kellemetlen, kerges, de hat nem lehet folyton kenegetni. Ha bekened vazelinnel, akkor egy ideig jo lesz, utana viszont megint nem, sot, ahogy eszrevettem, ha kenegeti az ember, akkor meg meg is szokja es utana meg rosszabb lesz az egesz :(


A foltokkal nem tudom, mit lehet tenni, nekem is vannak, sotet foltok osszevissza, az urologusok persze latjak egybol, hogy nem nemibetegseg, csak az atlagember, a lanyok nem latjak :(

Vannak, akik szerint meg lehet oldani, de az a baj, hogy en meg megbizhato embertol ilyet nem hallottam :(

2010. febr. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
61%

Ismerős a szitu.... ezzel nem vagy egyedül!

Én mentem pár dokihoz ezzel, ők semmit nem mondtak, a János kórház urológiáján csak annyit mondtak, hogy még egész jól megúsztam... mert csomó körülmetéltnek sokkal rondább, befehéredik stb

Mondtam nekik, hogy elhiszem hogy ők látnak ezer rosszabbat, de az nekem nem megnyugtató. Azt mondták, hogy "nem mutogatni kell, az a lényeg, hogy használható legyen".

Hát ennyi, élünk, foltokkal

2010. febr. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%

Foltos micsodát tudod mikor fognak belém rakni!?

Soha 23L

2010. febr. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
67%

Hát nem tudom srácok és 19 éves vagyok, kb 10 éve vagyok körülmetélve, rajtam jó munkát végeztek,nagyon meg vagyok elégedve vele, nem bántam meg, nekem ilyen problémám még nem volt, remélem nem is lesz

Sok sikert nektek a probléma megoldásában.

2010. febr. 19. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%
Már késő átkeresztelkedni, ilyen maradsz!!!
2010. febr. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Directorx válasza:
17%
Jól kitalálták a zsidók. Kellett ez nektek. Szívjatok. LOL
2010. febr. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
58%
Rajtam is jo munkat vegeztek, aztan megis foltokkal elek. Megoldani probaltam, de nem sikerult. Nekem is azt mondtak a dokik, hogy lehetne rosszabb is. Hat, ennyi. Van, akinek karja nincs :(
2010. márc. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Elég gyakori az ilyesmi a körülmetéléseknél, ahogy a világhálón jobban körülnéz az ember...
2010. márc. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
58%
Nyilván sokan inkább nem is foglalkoznak ezzel, mert lecsonkolás után már nincs mit tenni sajnos :(
2010. máj. 16. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!