Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mire utalnak ezek a jelek...

Mire utalnak ezek a jelek (lent találod)? ( ha lehet hamar fogadnék válaszokat)

Figyelt kérdés

12/F vagyok,spermaömlésem még nem volt,140-141cm magas vagyok,33-34kg,a vesszőm:7.5cm,masztrubálok,a makkot álló helyzetben elég nehezen tudom láthatóvá tenni, lehúzni a bőrt róla, de lankadt, normál módban lazán feltudom húzni,letudom húzni a bőrt a makkról. Ezek utalnak valami rosszra?Vagy teljesen normálisan fejlődök?



Kérem normális, érthető emberek válaszoljanak!


2010. febr. 12. 16:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Lehet van egy kisebb fitymaszűkületed. De az is lehet,hogy még változik, csak 12 vagy, gyerek vagy. A "spermaömlésed" ami amúgy magömlés, még odébb van, arra várj még pár évet. Addig meg ne erőltesd. Ne haragudj,de neked még nagyon nem a maszturbáláson kéne agyalni, hanem focizni a haverokkal, vagy bármi. Kicsi vagy még. Várj pár évet és ha nem múlik a panaszod, lehet orvoshoz fordulni.

21/L

2010. febr. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Egy fiút 12 évesen érdekelhet ez. Nem csak ti lányok vagytok ám, akik 13 évesen már érettek vagytok megd*gatni magatokat.
2010. febr. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Hali!


Addig ne aggódj, Pajti, amíg nincs miért!

Hogy ítéled meg? Túl sok fityma fedi a makkodat, ami miatt lega 2-3x neki kell állnod hátrahúzni azt, vagy e(zen elő)bőr vége összeszűkül?

Pisiléskor okoz ez problémát nálad?

Önkielégítéskor a fitymádat teljesen képtelen vagy hátrahúzni, és a bőr csak mozgatod rajta úgy, hogy a makkod nem látszik ki belőle, vagy azért időnként lega "kibújik" a végén?


Üdv: EE

2010. febr. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

16:25 :D


Kérdésre: Mivel még nőni fog, változik. Ne aggódj.

2010. febr. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát, én irtam a kérdést, vizeelési panaszok nincsenek, Amikor huzogatom a bőrt, akkor kilátszik a fele a makknak, tehát ennyire tudom lehúzni, a fityma a nemiszervem végén:1cm körül van
2010. febr. 12. 16:47
 6/14 A kérdező kommentje:
Ja, és 1-sőre letudom a feléig huzni a bőrt!
2010. febr. 12. 16:48
 7/14 anonim ***** válasza:

16:25

Bocs,de én már nem tartozom a degenerált generációhoz, ne általánosíts. Én 13 évesen apámmal fociztam és békát fogtam a vízaknában. Eszembe nem jutott volna,hogy bárkivel is dugjak. Azzal vártam 19 éves koromig.

2010. febr. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
És az is normális, hogy van egy 1m*1m-es szivaccsak kitömött viziló alakú heverőm, és azt néha tudjátok mmit csinálok, ez is normál? vagy inkább maradjak a Bőr huzásos módszernél?
2010. febr. 12. 16:50
 9/14 A kérdező kommentje:
Heti 1* csinálom, szerintem ez nem olyan nagy baj, ezen kívül amikor tehetem, akkor horgászok,biciklizek,és játszok a kutyánkkal, szerintem ez nem olyan baj, amilyennek te állítod!Remélem nem sértettelek meg,ha igen akkor bocs, de ez az én véleményem!
2010. febr. 12. 16:52
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem bántottál meg, de aranyos vagy..:D

Persze, nem baj. Csak nekem furcsa,mert nekem annyi idősen nem ezen járt az eszem.:) Csináld ha jól esik.

2010. febr. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!