Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Eléggé kicsi, vékony a pénisze...

Eléggé kicsi, vékony a péniszem, sárgás a spermám és nem szőrös a hónaljam. Miért lehet?

Figyelt kérdés
15,5 éves vagyok, és kollégista vagyok, tehát közös zuhanyzó, ott pedig láttam a nálam majd 1 évvel fiatalabb osztálytársamat, akinek jóval nagyon, vastagabb, férfiasabb a pénisze. De mindenkinek az osztályból teljesen más, mint nekem. Nekem kb. 5-6 cm nyugiban, és 11-12 mereven, de vékony nagyon. A makkomat nem tudom teljesen elővenni, mert egy helyen a bőrömmel mintha össze lehet forrva vagy tapadva vagy nem is tudom, pedig rendszeresen tisztítom. A spermám sárgás, nem teljesen fehér. Illetve, a bajszom az már rendesen látszódik, a péniszem körül is van rendesen szőrzet, lábam is szőrös, de a hónaljam egyáltalán nem. Ezek változnak majd? Vagy fel kéne keresnem egy orvost?

2015. febr. 21. 22:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A spermád színe normális, szőrzeted az rendben van. A hónaljad is szőrös lesz majd és még a péniszed is nőhet, csak várj türelemmel! Ha a fitymádat nem tudod rendesen hátrahúzni, azt viszont meg kellene nézetned orvossal!
2015. febr. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha ritkán maszturbálsz lehet sárgás a sperma. Lehet kicsit későn érő vagy. Ne aggódj még nőni fog. Milyen a testalkatod? Magasság, súly?
2015. febr. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A letapadás pedig a fitymafék lehet. Mindenkinek olyan ha nincs eltávolítva.
2015. febr. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen, későn érő vagyok. Azt már észrevettem, voltam is vele orvosnál, de csak félévente megnézték a súlyomat, magasságomat. Egyébként 80 kg vagyok, picit pufi, meg kb 182-183 centi magas. Előző nyáron nyúltam sokat, akkor mélyült egy kicsit a hangom is, mert előtte olyan volt mint egy lányé.
2015. febr. 21. 23:01
 5/13 A kérdező kommentje:

[link]

Itt azon a képen, ahol 3 izé van egymás mellett, ott a bal oldali kép az, ami velem is van. Nem tudom teljesen felhúzni, amikor maszturbálok, akkor sok cucc oda megy...

2015. febr. 21. 23:06
 6/13 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy rövid a fitymaféked. Ezt otthon nem tudod kezelni, ezért jobb lenne, ha szólnál a szüleidnek és megnézetnétek urológussal!
2015. febr. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ennek nem lehet köze ahhoz, hogy még ilyen kicsi? Mert egyszer megpróbáltam feszíteni, hátha feljön, és akkor eléggé látszódtak az erek, 2-3 napra nagyon össze volt menve akkor a péniszem 2-3 centire. Szülők előtt pedig eléggé szégyenlős vagyok...
2015. febr. 21. 23:10
 8/13 anonim ***** válasza:

Ez annyira már nem is kicsi! A rövid féknek nincs köze a méretedhez.

Jobb lenne, ha leküzdenéd valahogy a szégyenlősségedet és beszélnél velük!

2015. febr. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
31%

Szia!


Elég magas vagy,ehhez képest meg valóban nem,valami nagy a péniszed mereven sem.

Sajnos nem mindenkinek lesz nagy pénisze,de még nőhet,de szerintem sokat már nem fog.


És mivel most már magas vagy, a kêsőnérőség már nem igaz rád(lehet korábban igaz volt de már nem az.)

( Akkor lenne 15-16 évesen még mindig érvényes a későnérőség rádha most is elêg alacsony lennél,nem vagy alíg lenne fanszőröd ês nem,vagy alíg lenne spermád,de ezek már nem igazak rád)



De neked vérpéniszed van,ez azt jelenti hogy ernyedten picike 5-7 cm,mereven meg többszörösére nő tehát akár 15 cm lehet a pénisz.


Akiknek meg ernyedten is viszonylag nagy a pénisze kb 9-13 cm és mereven pár cm-t nő tehát kb 15 cm akkor annak húspénisze van.



Lehet hogy a fitymaféked rövid,bár ott is hallottam olyat hogy nagyon enyhe esetben azt is otthon fityma tornáztatással,mert ilyenkor a fék is mozog helyrehozták.


De ennek,a lényege az volt hogy meleg vízben a fitymát hátra kellett húzogatni ezt akkor is folytatni amikor a pénisz már merev volt,így a fityma és fék is tornáztatva volt.

Akik szerencsések azok azt vették észre hogy pár hét alatt,valaki pár nap alatt már hogy feszülő érzés nélkül a fitymát könnyebb volt hátrább húzni.



14 éves kortól urológiai vizsgálatra egyedül is elmehetsz már,(nem kell a szüleidnek megtudnia,lányok is egyedül mennek nőgyógyászhoz)csak tb kártyát és személyit kell vinned,és megnézni mikor van urológiai rendelés és elmenni rá.


De ha van olyan ismerősöd akiben megbízol és nem,akarsz egyedül menni menj el vele,de akàrki is kísér el szépen várjon meg kint a váróba és az orvoshoz egyedül menjêl be,már nagy vagy,elég égő lenne ha vizsgálat közben ott nézegetne aznismerősôd,szülőd.



Ha műtétre lenne szüksêged csak akkor kell szülői hozzájárulás!


Tehát urológushoz egyedül is elmehetsz már!!!!

2015. febr. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#9 es miért SANOS ,hogy nem mindenkinek nagy a p.cse? Ez a te magánvéleményed vagy folytattál ebbn némi kutató munkát is .Megkérdeztél ebben nőket is .Eszedbe sem jutott ez.

Miért kellene ekkora fiúnak még kisérő is ? Nem fog ő rosszul lenni útközben .Minden fiú azon van ,hogy senki se tudja meg az ilyen gondjait,még a legjobb haver sem .

2015. febr. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!