Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lankadt állapotban a fitymát...

Lankadt állapotban a fitymát könnyen tudom húzgálni, de mereven nem megy a makk alá, hanem visszacsúszik. Ez fitymaszűkület? Amúgy nem fáj.

Figyelt kérdés
2008. aug. 23. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
Ez nem fitymaszűkület
2008. aug. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez részleges fitymaszűkület, nekem is ilyen van. 31 éves vagyok, a szexuális életben egyáltalán nem zavar. Élvezem a szexet, a párom is élvezi, és gyermekem is van. Tehát igen, ez természetesen fitymaszűkület, de nem egy vészesen komoly eset. Ezért nem metéltetném körül magam, semmi pénzért :-))

(mert a fitymaszűkület műtét tulajdonképpen körülmetélés)

2008. aug. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Minket zavart a szexben, egyszer úgy hátul maradt, hogy majdnem örökre megszívtuk, és akkor a párom megcsináltatta. A teljes gyógyulás 6hét, megéri! ;)
2008. aug. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sajnos a műtét durva kockázatokkal jár, nekem is póruljárás lett a vége :(

A makk extrém módon kiszáradva, foltosodik, hámlik... kérges... undorító.

20 év után esett ki az egyik varrat: csúnya nagy lyuk maradt ott, amit mindig tisztogatni kell, ha nem akarom, hogy gusztustalan cucc belegyűljön... ez aztán nagyon higiénikus :(

2009. dec. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnálom az utolsó válaszoltó. Szerintem, nem a legjobb dokihoz mentél. Meg azóta már mások a módszerek. Az én páromnál semmi gond nincs, a műtét után 3 hónappal olyan lett a pénisz, mint új korában, kinézetre is!! Nem szárad ki a páromank, semmi problémája nincs.
2009. dec. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sajnos mar mindegy :(

Azert koszonom :(

2010. jan. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!