Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi a teendő? (Fitymaszűkület)

Mi a teendő? (Fitymaszűkület)

Figyelt kérdés
Minden bizonnyal fitymaszűkületem van. A bőr nem jön le a makkomon, de még a makkom hegyéig se lehet felhúzni. Ez a fitymaszűkület súlyosabbik fajtája vagy házilag is kezelhető? Előre is köszönöm a válaszokat.

2015. febr. 26. 22:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Hát ez bizony elég súlyos szerintem. Legjobb lenne szakorvossal megnézetni hogy mit lehet vele csinálni.
2015. febr. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Itt még esély sincs semmi házi megoldásra .
2015. febr. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A teendő . (Körülmetélés)
2015. febr. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket. 15 éves vagyok, szerintetek egyedül elmehetek az orvoshoz? Teljes mértékben megbízok a szüleimben, de elég szemérmes vagyok velük szemben, viszont egy szakorvosnak megmutatom.. Nos?
2015. febr. 27. 18:25
 5/12 anonim ***** válasza:
29%

14 éves kortól egyedül is el lehet menni urológushoz,tb kártyát ésbszemélyi igazolványt kell csak vinned.


Ez lehet fitymaszűkület,de fityma letapadás is akár,ha letapadás akkor műtét nêlkül megoldja az orvos,ha fitymaszűkület akkor ott műtét lesz,ott légy nagyon körültekintő,nem csak a teljes vagy részleges metélés létezik,van bemetszés és fityma plasztika is.Érdemes megkêrdezni hogy a fitymát meg lehez menteni vagy erre nincs esély.


Hogyan tudsz tisztálkodni?Alap állapotban a fitymád hátra tudod húzni?.


Ha műtétre lenne szükséged akkor szülői hozzájárulásra lesz szükséged.

2015. febr. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
29%

Írtam hogy mehetsz egyedül urológushoz,vagy akivel te szeretnél,csak aki elkísér azzal beszéld meg hogy a váróban várakozon,és egyedül menj be az orvoshoz és ha szülő kísérne el akkor csak a vizsgálat után menjen be az orvoshoz beszélgetni.


Vizsgálatkor természetesen a szülőnek nem kell ott lennie,elég ciki lenne.Lányokhoz sem megy be az anyjuk.

2015. febr. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Megpróbálom összeszedni magam, és egyedül elmegyek. A szüleimnek csak akkor szeretnék szólni, hogyha tényleg tudom hogy mi van vele.. Akkor viszem a TB kártyát és a személyit. Majd leírom jövőhéten hogy mégis mi van vele, hátha valaki más is belebotlik ebbe a kérdésben ugyan ezzel a helyzettel :) A válaszodat pedig köszönöm szépen :)
2015. febr. 27. 21:12
 8/12 anonim ***** válasza:
46%

Oké,minden kép nézd meg a rendelési időt is.


Remélem semmi baj nem lesz.

2015. febr. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Megvolt.. Semmi komolyabb nincs vele. Azthittem hogy ez a sulyosabbik fajtája, de ez csak letapadás. Adtak beutalót a megyei kórházba, de mondták hogy előbb a helyi rendelőintézetbe menjünk el vele.. A tavaszi szünet gondoltam ezt megcsinaltatni, de meg nemtudom.. Ha valami lesz, kiírom majd..
2015. márc. 3. 01:22
 10/12 anonim ***** válasza:
63%

Ha letapadás nem műtenek meg,hanem kapsz érzéstelenítőt és felrántják a bőrt,jó ötlet itt lesz a tavaszi szünet menj el akkor.Majd emeld ki a kérdésedet újból és írd le hogy mi volt.


Gratulálok ügyes voltál,remélem majd kezelteted magad és továbbra is ilyen belevalő gyerek maradsz.

2015. márc. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!