Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A makkomon piros kis pöttyök...

A makkomon piros kis pöttyök jelentek meg mi lehet ez?

Figyelt kérdés
1 napja piros kis pöttyök jelentek meg a makkomon,nem fáj,csak néha viszket amikor megizzadok. Lehet ez gombás fertőzés? A napokban szedtem antibiotikumot mert beteg voltam. Meddig fog ez tartani vagy magától elmúlik csak tartsam tisztán? van itthon nogranormon kenjem azzal? Nem akarok szólni senkinek!Van rá valami házi gyógymód? 14 éves vagyok.

2015. márc. 7. 15:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Antibiotikumos kezelés után sanszos a gombás fertőzés. Az valszeg viszketne. De lehet más is, pl. irritáció. Látni kéne, de légyszi ne küldj képet.
2015. márc. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem küldök! de sokhelyen azt írták hogy az antibiotikumtól lehet. Amikor kezdtem abbahagyni a szedését akkor jött elő.
2015. márc. 7. 16:03
 3/10 anonim ***** válasza:
antibiotikumtól lehet, kend be canesten krémmel
2015. márc. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ok
2015. márc. 7. 16:09
 5/10 anonim ***** válasza:
az antibiotikom okozhatta ezt.
2015. márc. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Semmivel ne kend,ahogy jött úgy el is fog múlni.Egy doki a következőt válaszolta volna.

100+ 1 oka lehet ennek .Labor vizsgálattal lehet csak pontosan megállapítani .Mire van eredmény ,neked már semmi bajod .

2015. márc. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Canesten krém tényleg jó,de legalább 2 hétig kell kezelni és arra ügyelj más ne használja a törölközöd és legyen egy külön törölköződ amivel csak a nemiszerved törlöd szárazra mert ha az gombás akkor a gomba a törölközőre kerülhet és ha mást testrészed is azzal törlöd akkor oda is kerülhet gomba.
2015. márc. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Várj 1 hetet hogy elmúlik e a pirosság,ha nem csak akkor vegyél canestent gombásodás elleni krémet rá.
2015. márc. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm!!!!!! megnyugodtam. :)
2015. márc. 7. 17:20
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha már Canestent vennél,az oldat legyen.Könnyen beszívódik,a kenőcs meg keni a gatyát is .Ha 1 hét elteltével nem használ ,akkor másra kell váltani.
2015. márc. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!