Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Csomó a nyakon?

Csomó a nyakon?

Figyelt kérdés
Pár napja a nyakam jobb oldalán el kezdett nőni egy csomó, de már több is van és már egész nagy az egyik. Akörül a gömb körül vannak, ami van a nyak mindkét oldalán, a nevét sajnos nem tudom. Mik lehetnek ezek, mit csináljak velük?

2015. márc. 11. 21:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Kép? Fájnak a csomók? Nyirokcsomók lehetnek? Meg tudod fogni és mozgatni őket, vagy összekapaszkodik a környezetével? Szoktál éjjel izzadni? Van lázad, hőemelkedésed? Meg vagy fázva most?


Ezek mind fontos kérdések... :)

2015. márc. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%

Rák, vagy az ikertestvéreid.


Le kell műteni.

2015. márc. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Te semmit se csinálj velük,de sürgősen menjél a házi orvoshoz .Ezek a duzzanatok nyirok csomók is lehetnek .

Az ilyen csomókkal nem szabad sokat várakozni .

2015. márc. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Igen, úgy érzem hőemelkedésem van, mert fázom jobban, mint máskor. Csak köhögök, megfázva nem vagyok, a mellkasom és a fejem érdekesen fáj. A csomók nem igazán mozgathatók. Izzadni szerintem nem szoktam.
2015. márc. 11. 21:57
 5/20 A kérdező kommentje:
Bár van egy, amit tudok kicsit mozgatni, de az nem fáj, és van egy, amit nem nagyon tudok mozgatni és kicsit fáj ha megnyomom. Mindkettő aránylag nagy.
2015. márc. 11. 22:01
 6/20 A kérdező kommentje:
Lehet esetleg megnagyobbodott pajzsmirigy?
2015. márc. 11. 22:04
 7/20 anonim ***** válasza:
Gyerekkorban voltál mumszos?
2015. márc. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Menj orvoshoz!!!

Az egyik ismerősömnek hasonló van. Sajnos már későn ment. Sem sugarazni sem kemózni nem lehet már.

2015. márc. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Nem voltam mumpszos, de ez miért fontos?

Mennyire későn ment? Én pénteken vagy szombaton éreztem először, nincs még egy hete.

2015. márc. 11. 22:22
 10/20 anonim ***** válasza:

A mumsz is hasonló tünetet produkál. De az aszt hiszem csak oldalanként egy egy csomót.

Az ismerősnek az őszön kezdődött és most februárban ment. Rossz indulatú nyirok mirigy rák.

2015. márc. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!