Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez mitől lehet, valami nagy baj?

Ez mitől lehet, valami nagy baj?

Figyelt kérdés
Mostanában észrevettem, hogy napközben semmi érdekes nincs a péniszemmel, viszont fürdés után ha megmosom és meg akarom törölni szárazra, akkor ilyen eléggé érdekes szaga lesz. Ezek után próbáltam újra megmosni, hátha csak felületes vagyok, de nem. Ugyanúgy szaga van.
2010. febr. 15. 22:45
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Nem a víz klórosabb? Nem hiszem hogy valami komolyabb bajod lenne.
2010. febr. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
igazából az a fura, hogy ha száraz akkor úgy semmi különöset nem tapasztalok. Ha víz éri és még mosom, akkor sem. Aztán ahogy meg akarom törölni szárazra, rögtön jön az az érdekes szag. mintha bomlana v valami ilyesmi, sőt ráadásul ilyenkor a fitymám is olyan mintha be lenne gyulladva. Nap közben viszont semmi baja.
2010. febr. 15. 22:52
 3/27 A kérdező kommentje:
talán még az, hogy nap közben ha hátrahúzom a fitymát akkor is eléggé érdekes. tehát mintha valami nem lenne oké vele.
2010. febr. 15. 22:53
 4/27 anonim ***** válasza:
Figyelj akkor menj el urológushoz. Én komolyan egy kicsit a klóros vízre gondoltam. De ahogy így bővebben leírtad, lehet egy kis fityma gyulladásod is. Jobbulást kívánok!
2010. febr. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
35%
Ki kéne mosni azt a törülközőt!
2010. febr. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
a törölköző tiszta. A fitymagyulladással mit lehet kezdeni? Tehát minden esetben az urológus?
2010. febr. 15. 22:59
 7/27 anonim ***** válasza:
Legelső voltam! Nem vagyok urológus, így nem tudom, csak tippelhetek kenőcs,vagy orvos nélkül esetleg kipróbálhatnál egy intim mosakodógélt! DM-ben lehet kapni. Igaz nő vagyok de nekem is van.És ha nincs javulás valóban keresd fel az urológust.
2010. febr. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Ne félj az urológustól. Tényleg el kéne menned, hátha valami tényleg nem oké.
2010. febr. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Egy intim mosakodógélnek mennyi idő után kell hatnia? Mellesleg a férfiak is hajlamosak arra, hogy felboruljon a külső nemi szervük ph értéke, és emiatt alakuljon ki valami hasonló?
2010. febr. 15. 23:15
 10/27 anonim ***** válasza:
Első voltam! Igen ugyanugy felborúlhat a ph érték mint a nőknél. Ez lehet felfázást de lehet például, gombás fertőzéstől, prosztatagyulladástól, a túlzott tusfürdő alkalmazásától is. És még az immunrendszer legyengülésétől is. Látod mennyi oka lehet. Az intim mosakodógélnek már a második alkalommal érezned kell jótékony hatását. Mert az nem irritálja a nyálkahártyát,mert a ph értéke egyenlő a normális ph értékkel. Próbáld ki, aztán majd meglátod. Egy hét után már kiderül. De ha nem használ, valóban menjél el urológushoz.
2010. febr. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!