Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Here-visszértágulat? (18/F)

Here-visszértágulat? (18/F)

Figyelt kérdés
A jobboldali herémen észrevettem, hogy van egy ér, ami lilán látszik, bár nem dudorodik ki, de mintha érezhető lenne. Illetve ez a herém már elég régóta fáj nyilalló fájdalommal esetenként, ilyenkor ha tehetem, odanyúlok, és kicsit megmasszírozom, ekkor helyrejön, de újra előjön idővel. A baloldali herémen is látszódnak erek, bár ezek nagyobbak, kékek, szintén nem igazán dudorodnak ki és szerintem a herezacskómon vannak ezek is, nem a herémen, de javítson ki valaki, ha tévedek, hogy ezek hol lehetnek. Pár hete még észrevettem a bal herezacskómon valami csomót, de szerintem az csak pattanás lehet.

2015. márc. 22. 13:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%

Ha a herezacskón vannak azok az erek, akkor az nem herevisszér. A herevisszér a here körüli vénák tágulata, tehát a herezacskón belül lenne tapintható.

A fájdalom miatt viszont érdemes urológushoz fordulnod!

2015. márc. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Tapintható valami kis dolog a here tetején, de csak a jobb herémen tudom kitapogatni valamiért. Ez a mellékhere lenne?
2015. márc. 22. 14:10
 3/13 anonim ***** válasza:
39%
Ez nem herevisszer,mert az nem lathato.
2015. márc. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De vannak képek, hogy látható. Meg kell lennie valami elváltozásnak olyankor, amit látni is lehet. Vagy csak tapintani és később lehet csak látni?
2015. márc. 22. 14:19
 5/13 anonim ***** válasza:

Először csak tapinthatóak a megvastagodott vénák. Súlyosabb stádiumban már láthatóak is.

Amit a heréden kitapintottál, az a mellékhere is lehet. De inkább nézesd meg!

2015. márc. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A zacsin rengeteg ér van,még vastagok is .A herékben viszont nagyon sok hajszál ér .Ezek csatlakoznak egy vénához,és abban szok az elzáródás lenni .Gyakorlatilag lassúvá teszi a vér áramlását .Ez már több gondot is okoz ezzel .Szinte naponta fájdalommal jár .Orvos is csak ultrahang vizsgálattal tud pontosat mondani Ez a betegség a korosztályod 47 % érinti,a statisztika szerint.Nem lepődnék meg ha valami erőset sportolnál is.Az elzáródás mindig az alhasban a vénákban van.

A csomó szerű dolog lehet izzadás mirigy is .

2015. márc. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem sportolok. Akkor ez a fájdalom utalhat erre is? Csakhogy ez a jobb herémben van, és tudomásom szerint a bal herében szokott előfordulni a here-visszértágulat.
2015. márc. 22. 17:02
 8/13 anonim ***** válasza:

Tessék: https://www.youtube.com/watch?v=d4_LnU43yzU


Nézd meg hasznos videó. :)

2015. márc. 28. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Sziasztok! A bal herémbe van valami puha mozgatható valami! Egyáltalán nem fáj! Csak a jobb herémbe ilyet nem találok! Tudtok segíteni ebben milehet ez? Érdemes elmennem orvoshoz ezzel? Nemrég fedeztem fel! Fürdésközben vettem észre! Amugy 16 éves vagyok
2020. nov. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A heréden van? Mellékheréd nem lehet?
2020. nov. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!