Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mikor izzadok eléggé kellemetl...

Mikor izzadok eléggé kellemetlen szagom lesz, h lehet ezt orvosolni?

Figyelt kérdés
Már túl vagyok a kamaszkoron szóval nem hiszem h arról van szó. Oda figyelek a saját higiéniámra és ezért pl rendszer borotválom a hónaljamat is. Főként mikor azért izzadok mert meleg van akkor szokott szúrós szagom lenni. Nagyon sok fajta dezodort próbáltam már ki de pár óra után szinte csak rontanak a helyzeten.

2015. ápr. 1. 22:10
 1/9 acelsziv ***** válasza:
módosítanod kellene a táplálkozásodon. Az izzadsággal jön ki egy csomó szemét. többségében amiket megeszel.
2015. ápr. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha Ennyire zavar akkor bőrgyógyászhoz elmehetsz. Tud irni fel rá valamit. Amúgy este vagy reggel zuhanyzol? Mert én mikor estiről reggelire váltottam már jobb is volt nap közben. Nyilván úgy is izzad az ember de sztem kevesbe és a szag is elviselhetőbb.
2015. ápr. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szinte mindig este. Már sokszor maga fürdés sem segít annyira...akár mennyire dörzsölöm miután megtörölközöm érzem még mindig egy kicsit. Általában sima szappant használok nem mindenféle tusfürdőt mert érzékeny a bőröm.
2015. ápr. 1. 22:29
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor egy pár napig sztem reggel-este kellene, mikor úgy érzed tiszta vagy utána akkor áttérni a reggeli zuhanyra. Ha legalább hónapjt mosol többször egy nap akkor leviszi.
2015. ápr. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem szeretném kommentálni a válaszokat.Először is tudni kellene miért is izzadunk,milyen anyagok távoznak a testünk pólusain ilyenkor .

Az izzadás nem más,mint a testünk hőfokszabályozása .Ilyenkor nagyon sok vegyi anyag,méreg,só távozik a szervezetből .Az orvosok szerint a legjobb méregtelenités ,az izzadás .Hogy nem kellemes az illata,azt meg az eltávozott vegyi anyagok illata,ha úgy tetszik szaga határozza meg .Az izzadást meggátolni nem lehet,még akkor is távoznak nedvek ,ha nem is érezzük hogy melegünk van .

Rengeteg izzadás mirigyünk van ,pár helyen meg különösen sok is .Testszaga meg mindenkinek van .Hogy kinek milyen,azt a test működésétől függ .Dezodorral ,sem egyébbel ezt megszüntetni nem lehet,csak közönbösiteni a szagokat .A szőrzetek leborotválása sem old meg semmit .

Ez is csak egy tév hit.Többszörösen túl vok a tini koron,és mégis izzadok .

2015. ápr. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm h válaszoltál. De nem a problémámra válaszoltál olyan dolgokat írtál amiket szerintem mindenki tud. Mivel én is tudom ezért én a probléma megoldáshoz kértem segítséget nem a probléma magyarázatához.

Nem kérek felesleges fejtágítást.

2015. ápr. 2. 19:19
 7/9 anonim ***** válasza:

5-ös, nem szeretnéd kommentelni a válaszokat de úgy tűnik pont nem a tied volt hasznos a kérdezőnek.



Kérdező, a problémához mindenképpen el kell érned, hogy olyan gyakran most, ahogy tudod, ameddig semleges lesz az orrodnak. Utána már jobb is lesz, a reggeli zuhany jobb lesz napközben, ha mégsem akkor bőrgyógyász.

2015. ápr. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Gyógyszertárban lehet kapni egy Solution Antisudorica nevű szert ez sokaknak segítet.

Olyan 3-400 ft.


Frissen,aznap borotvált hónajon ne hadsználd.Fürdés után,szárazra törlöd a hónajadat és utána kell ebből a folyadékból kis mennyisêget watta vagy fülpiszkáló segítségêvel anhónajra kenni.Utána semmit ne használj.Másnap meg amit szoktál dezodort simán hadználd.

Először 2-3 naponta használd,ha hatásos akkor lehet csökkenteni heti egy majd akár havi 1 alkalomra.


1 próbát megér,hátha segít neked is.

Ha nem akkor a házi orvossal érdemes lenne erről beszélned.

2015. ápr. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bocs a helyesírásért.
2015. ápr. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!