Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Túl kemény erekció?

Túl kemény erekció?

Figyelt kérdés
Mostanában néztem utánna, meg hát ugye A filmekben is csak most néztem hogy általában a pénisz az 90 fokot zár be a testtel, vagy ha nem is, lehet függőlegesen mozgatni. Az enyém az nagyon felfele áll, és fel is görbül(ami miatt kisebbnek is néz ki), és ha megpróbálom letolni erektált állapotában nem megy és fáj. Olvasgattam egy kicsit és egy páran jó vérkeringést írnak, de ami nekem hihetőbb az az hogy a tartó szalag túl rövid/feszes. Még nem voltam nővel(férfivel meg nem is szeretnék), és félek hogy mikor ott lesz a nagy alkalom nem lesz semmi, mert túl kemény és nem tudom betenni, mert nem tudom lejjebb nyomni. Nem tudom hogy ez rendellenes e, és ha igen majd korral elmúlik-e(azt is olvastam hogy valaki azt kívánja bárcsak ilyen problémája lenne 30+ évesen) vagy pedig teljesen normális, de engem zavar. Nem akarom megműteni, mert kb. tudom hogy ezt a szalagot elvágják, de azt meg nem akarom, mert inkább álljon túlságosan mint sehogy. Nem lehetne ezt a szalagot valahogy megnyújtani?

#pénisz #erekció #tartó szalag #suspensory ligament
2015. ápr. 4. 02:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?

ez ilyen fiatalon majdnem mindenkinek, ha nem kövér

nem lesz vele gondod, nyugi

2015. ápr. 4. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Fogod tudni használni..
2015. ápr. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Örülj inkább hogy ilyen erősek a tartó izomszalagok.

Nem okoz ez semmi gondot majd a szexben .Inkább ilyen legyen,mint a földet nézze .

2015. ápr. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!