Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 15 éves vagyok és nemtudom...

15 éves vagyok és nemtudom hogy rövid e a fitymafékem vagy esetleg a fitymám szűk? Ilyen korba ezt meglehet állapítani vagy nőhet a fitymafék ill. tágulhat e a fityma?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Lassan 15 éves leszek és gondoltam felteszem ezt a kérdést mert kitudja mikor veszti el a szüzességét... Maszturbálásnál teljesen merev pénisszel épphogy a makk alá tudom csak lehúzni a bőrt ráadásul nemismegy oylan könnyen... az elkövetkező évekbe ez változhat? ha sokszor a makk alá huzom tágulhat a bőr? ésa fitymafék nőhet az idő múlásával? előre is köszi a válaszokat ;)
2010. febr. 18. 18:30
 1/2 anonim válasza:
97%

Szia! Nem akarlak ijesztgetni, de 17 éves koromban műtöttek (rutinműtét) ilyennel, mert rövid volt a fék. Habár sokkal tovább birtam, de ez csak a lányoknak volt pozitiv, nekem inkább sokszor fájt. Nem bántam meg, ha nem nézeted meg szakemberrel, lehet, hogy a nemi életed minőségének a rovására fog menni a későbbiekben.

33/F

2010. febr. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
21%

Hali!


Ha a fitymád szűk lenne, nem tudnád a makk alá húzni a fitymádat, tehát nagy vszséggel az rövid fitymafék lesz. Azt is hozzátenném, hogy a kettő együttes előfordulása is viszonylag gyakori.

Nem tudom, mennyire vár6ó még alkatilagos serdülés a te esetedben, mennyit fogsz még változni, annyi tuti, hogy a fék csak a fütyesszel együtt növexik, azután megáll a növekedésben, de húrként viselkedik.

Azt javaslom (bár nem tudom innen megítélni, mennyire problémás a te eseted), hogy ha nem változik, és a dolog foglalkoztat, úgy hallgass az előző 33/F-re és nézesd meg urológussal, ha szükséges vágasd át! Félórás rutineljárás úgy tudom...


Fotót csak és kizárólag annak mutass, akiben úgy érzed, h. maximálisan megbízol, de akkor sem linkben, mert visszaélhetnek vele! Sajnos ez az internet egyik hátulütője manapság...


Üdv: EE

2010. febr. 20. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!