Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Előre is bocsánat a nyers...

Előre is bocsánat a nyers beszédért.1-2 hete nincs kedvem maszturbálni és nem is csináltam es amikor úgy gondolom akarok nem áll fel. Tegnap egy lánnyal voltam és akkor sem. Eddig nagyon konnyen ment szinte nimfomán voltam mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

2 hónapja nem volt reszem szexben és most akkor sem láll fel...a baj az hogy alig kívánom még a szexet is...pedig top 10-es csaj!

Nagyon gáz a helyzet valaki mondja meg mit tehetnék!!



2015. ápr. 11. 20:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
20%
a nimfomán az csak nőre használatos
2015. ápr. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Tudom azért írtam, hogy szinte. De beszólás meg javítgatás helyett választ szeretnék köszönöm
2015. ápr. 11. 20:39
 3/16 anonim ***** válasza:
Depi? Ez eléggé lelki állapoton is múló dolog.
2015. ápr. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
A depin túl vagyok, most új barátnőm van akivel elég hirtelen jöttem össze és most nagyon boldog vagyok.
2015. ápr. 11. 21:28
 5/16 anonim ***** válasza:

Nagyon boldog, tudat alatt is, csak éppen nem áll fel és nem kívánod a szexet. Aha.. :3


Ha nem pszichés akkor meghalt a hormonrendszered vagy halálos testi betegséged van.. valamiért nem tűnik sanszosnak.


Csinálj intim súlyzózást, ilyen férfierő fokozó taoista meg buddhista (shaolini) gyakorlatokat. De ez pszichés lesz, szerintem.

2015. ápr. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Menj el egy kivizsgálásra, lehet, hogy szervi ok van mögötte. Ha minden negatív, akkor meg szexológushoz kell menni.
2015. ápr. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

A nimfománia egy betségség nem csak nőre használjuk nagyon fogalom zavar van nálatok . [link]

A másik tényező valoszinű lelki tényezők játszák

2015. ápr. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem szedsz valami antidepresszáns gyógyszert?
2015. ápr. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem szedek semmit! Az lehet, hogy kimerültség? 3 nap alatt 6 órát aludtam azóta nem stimm
2015. ápr. 12. 23:58
 10/16 anonim ***** válasza:
De, az is abszolút számít!
2015. ápr. 13. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!