Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szex után miért lettem lázas...

Szex után miért lettem lázas még az nap?

Figyelt kérdés
kicsit náthás, ugye nincsen köze a hiv virushoz? ha jól tudom akkor annak a betegségnek nem ilyen hamar jönnek ki a tünetei! ja és a párom nem volt beteg! férfi vagyok amúgy nagyon megkérek mindenkit hogy kulturáltan írjanak mert nagyon fontos lenne! nagyon aggodok.

2015. ápr. 15. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincs olyan kórokozó, ami szex után még aznap tüneteket okoz. A náthádat korábban szedted össze.

Ha a párod nem HIV-fertőzött, nem kaphatsz HIV-et. Ha HIV-fertőzött, csak nincsenek tünetei, akkor mindenképp védekezzetek a szexnél, mert elkaphatod (akkor is, ha kezelik, de akkor kisebb az esély).

2015. ápr. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Erre mondják,nagyon ki voltatok takarózva .Na de jó szex csak akkor van ,ha meg is izzadtok .Itt is meg lehet fázni .
2015. ápr. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem szexeltél volna akkor is belázasodtál volna. Véletlen egybeesés.
2015. ápr. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
modjuk ez tegnap volt ma meg nincsen étvágyam és néha gyengének érzem magat! amúgy köszönöm szépen a sok választ!
2015. ápr. 15. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!