Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Idősebb fiúk/férfiak, hölgyek!...

Idősebb fiúk/férfiak, hölgyek! Ez mi lehet? FONTOS!

Figyelt kérdés

Nos.. Már 1 éve vannak ilyen pattanás szerű valamik a herezacskómon.. A kisebbeket ki lehet nyomkodni, de fáj..:/ Azt a nagyot pedig tűvel is próbáltam, semmivel nem lehet leszedni.. Egyébként problémát nem okoznak csak ha nyomkodom őket. Csatoltam két képet, csak az nézze meg, aki talán tud segíteni. : [link]


[link]



Nagyon fontos lenne a gyors segítség, mert komolyan félek, hogy mi lehet ez.. Ha ez lényeges, borotválkozom oda lenn, bár egy ideje a herezacskón meghagyom, de nem múlik..:s



#szőrtüsző #Valami féle.. dolog #fehér kis gumó
2015. ápr. 16. 21:09
1 2
 1/11 Mr. S ***** válasza:
100%
Nem tudom mi lehet, de igazából nem itt kéne fel tenni a kérést hanem mondjuk a dokinál...
2015. ápr. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Mr. S ***** válasza:
Nem cink látnak azok elég herét:D
2015. ápr. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát.. Urulógiára el akartam menni, viszont a háziorvosom felajánlotta,hogy meglesi. Csávó, meg van egy női asszisztense, és nem szívesen.. Tehát, mikor beteg vagyok, és megyek igazolásért, vagy hasonló, már nekem elég kellemetlen lenne egy ilyen, üdv doki, van valami a herémen akció után.xd
2015. ápr. 16. 21:21
 4/11 Mr. S ***** válasza:
A házi orvosokat sztem hagyjuk is, nem értenek azok semmihez. Az urológia viszont jó ötlet!
2015. ápr. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én a képeken semmi különöset nem látok. Nem hiszem, hogy komoly dolog lenne, de ha félsz nagyon, akkor menj el orvoshoz. Urológiára nem kell beutaló, tehát a háziorvos kihagyható, az urológusnál pedig valószínűleg lesz külön vizsgálóhelyiség, azaz az aszisztens semmit nem fog látni.
2015. ápr. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha semmi gondot nem okoz,akkor mi a faxnak foglalkozni vele .csak nyomkodd ,és böködd tűvel,ami nem is steril,és akkor hamarosan lesz okod a dokit felkeresni .

Nem értem az olyan embereket akik tudatosan keresik a bajt maguknak .Ezek vagy leszáradnak ,vagy felszívódnak minden nyom nélkül .Nem egy tini vok aki ezt írom neked .

2015. ápr. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Utolsó! Nem vagyok hülye, nem szeretnék semmiféle mérgezést elkapni, a tűt tűz fölé helyeztem, kb 30-40 mp-re. Ennyi elég ahhoz, hogy a baktériumok eltűnjenek onnét. A többieknek köszönöm a választ! A héten még kerítek rá sort, de legkésőbb jövőhéten, és elmegyek megvizsgáltatom magamat. Ha esetleg valaki tudna erről mondani valamit, az nyugodtan írjon még! :) És köszönöm az eddigieknek! :)
2015. ápr. 16. 21:30
 8/11 anonim ***** válasza:
Az ilyen dolog sosem tartozott az urológiára,nem is tudom miért ezt írják.Az ilyen dolgok a bőrgyógyászatra tartoznak .Oda sem kell beutaló.
2015. ápr. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azok nem csak szimplán a a szőrtüszők rajta? Szőrtelenítés közben megsérthetted őket, óvatosan bánj a zacsival haver!
2015. ápr. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

De ezzel és a nemiszervet érintő összes bajjal nyugodtan lehet az urológiára menni.Nekem gombàval ment oda a haverom,persze ekkor még nem tudta,hogy az.

Jobb is urológiára menni,ott férfi az orvos,1 asszisztense van,de sok helyen elkülönített vizsgáló van,ahol a beteg az orvossal négyszemközt tud lenni.


Míg ha bőr és nemibeteg gondozóba menne,ott nő lenne az orvos,sokszor több ápolónő,asszisztens is ki-be járkál ês tesznek rá hogy zavarba vagy,valamint külön vizsgáló sincs!

2015. ápr. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!