Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » El kaptam valami nemi betegség...

El kaptam valami nemi betegséget, ilyenkor kihez kell fordulni?

Figyelt kérdés
bőrgyógyászat? Kérni kell idő pontot? Vagy elég ha a portánál bejelentkezem?

2015. ápr. 20. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász.Sűrgős esetben időpont sem kell .
2015. ápr. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm igen csak meg néztem a neten , hogyan van vizsgálat. Nem nagyon tudok rajta el igazodni.


Így van kedd: Az alábbiakban osztályaink rendeléseiről tájékozódhat. : 07:30 - 13:30


Előjegyzési időpont kérhető:

Kedd: 12:00 - 15:30


Gondolom ez az hogy idő pontot ekkor kérhetek. Mert úgye nekem 2-re kell járnom dolgozni és ma kezdtem. Elég fúrán nézne ki ha holnap nem mennék.

2015. ápr. 20. 19:09
 3/6 A kérdező kommentje:
Bocsi a hülye kérdésért , de nem nagyon járok korházba sem orvoshoz...
2015. ápr. 20. 19:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Rendelések végén ha elfogynak az időpontos betegek, akkor általában fogadják azokat is, akiknek nincs időpontjuk.
2015. ápr. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nemibetegsêggel nyugodtan mehetsz nőgyógyászhoz,ő nemifertőzésekkel is foglalkozik.


Jobb nőgyógyászhoz menni,mert ott tapintatosabbak az orvosok és ha folyásod van akkor mintát is kell venni.Itt sokszor elkülönített vizsgáló is van.


Míg bőrgyógyászaton sokszor átjáróház van,van hogy több ápoló is ki-be mászkál van hogy csak kávéra ugrik be és nincs külön vizsgáló kialakítva,így gyakorlatilag mindent latnak,mert nem fogja őket érdekelni hogy kínós helyzetbe vagy.

2015. ápr. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bocs,rossz kérdésre írtam,összekevertem a kérdéseket.


Mivel férfiről van szó,így urológushoz simán mehetsz,ott sokall tapintatosabbak és a nemibetegségekkel is foglalkozik,gomba,clamindia stb.Oda csak tb kàrtyát és személyi igazolványt kell vinned,nem kell beutaló,csak a rendelési időre elmenni.Könnyebb bekerülni,az orvosnis férfi és a legtöbb helyen van vizsgáló rész kialakítva.


Ha tudod kitől kaptad el akkor a csaj meg menjen el nőgyógyászhoz!

2015. ápr. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!