Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 14 évesen a péniszem 11cm-es...

14 évesen a péniszem 11cm-es ez nagyon kicsi?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 25. 09:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nem olyan kicsi! És a következő években valószínűleg még nőni fog!
2015. ápr. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hány évig fog nőni?
2015. ápr. 25. 09:49
 3/9 anonim ***** válasza:

még akár 2-3 év is lehet

attól függ, hol tartasz a serdülésben

2015. ápr. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Egyántalán nem kicsi, még fejlődésben vagy. Nőni fog még ne félj!

De ha gondolod írj privátban, kérdezhetsz amit akarsz.

2015. ápr. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Te legalább az igazat mondod amikor azt mondod hogy a péniszed most 11 cm. Nem feltétlen igaz hogy a korod beli srácok azt mondják hogy 16-17 cm van nekik. A 11 cm-es pénisz felnőttnél is már alkalmas mindenre. Te még most vagy a serdülőkor kezdetén.Lehet kicsit későn érő is vagy. Nagyon sok változáson mész még át. És biztos hogy még sokat fog nőni. Ne izgasson még ez most. Az évek megoldják, és amire elkezded a szexuális életed élni már átlagos lesz a méreted.
2015. ápr. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
A te korodban ez átlagosnak számít.A növekedését meg nem a következő évek szabják meg .A kamaszkor.illetve a nemi érésed végéig növekedni fog .
2015. ápr. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem nagy,de nem is olyan kicsi.


Milyen magas vagy?

Szőrzeted van és mióta?(átlagnál 12-13 éves kor eleje)

Spermád van már?


Azért kérdezem mert sokan akik a te korodba alacsonyak azok sokszor később kezdtek serdülni(későn érők voltak) és kis fiús méretük van,de amint elkezdtek nyúlni a fejlődésük felgyorsult.

2015. ápr. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én is 14 vagyok. Nálunk az osztályban mindig azt mondják, hogy Nekik kb. 18 cm. Én meg mértem tavaly (13 évesen) akkor álló helyzetben volt 15
2015. máj. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Osztályba kamuznak,most gondold végig hogy vannak igen alacsony,fejlettlen alíg 155-160 cm magas 14 évesek,van aki még nem is szőrössödik,se sperma,se semmi.Nem fogsz te ott 18 cm találni.Fejlett,magas fiúnál elhiszem hogy van felnőzz méret,de egy alul fejlett alacsony gyereknêl,akire ha ránézel azt hiszed 11-12 éves ott nem.
2015. máj. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!