Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Melyik nemibetegség tünete a...

Melyik nemibetegség tünete a pattanás szerű kiütések a péniszen?

Figyelt kérdés
2008. aug. 28. 20:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet gonbás ferőzés, főképp ha még emelett viszket is.
2008. aug. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Valami vírus szerintem. Pl. herpesz. De hogy betegség, az biztos - menj dokihoz.
2008. aug. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
szerintem gomba(ha viszket) nem feltétlenül muszáj orvoshoz menned... kendd 3-4 napig canesten krémmel. ha nem múlik el.. akkor doki
2008. aug. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem azonnal irány doki!!! Legfeljebb megmondja, hogy mi jó rá, mivel kend, meg megnyugtat. Ne képzeljük orvosnak magunkat, az egészség annál többet ér!Krémmel utána is kenheted, legfeljebb nem találgatsz, hanem tudod mivel kell.
2008. aug. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%
pattanás szerű kiütés,soha nem a gomba jele.bizony ez orvost kíván,azonnal.
2008. aug. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szia, nekem is hasonló kiütéseim vannak, és érdekelne h azóta voltál-e vele dokinál, vagy értél el vmi eredményt vhogy?
2009. jan. 6. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
31%

Voltam dokinál.

Le kellett vágni. :(

De vissza nő szökő évente azt mondta a doki.

2010. máj. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ú az gááz! De gondolom a doki rád nézett ahogy az asztalon fekszel szerencsétlenül, farkatlanul, és h a javadat szolgálja felhelyezte az amputált végtagot a sok használattól kitágult kis púzódba.Ez vigasztaljon!
2010. máj. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
most hülyéskedések nélkül plz. nekemis pattanásos a makkomnál és baromi idegesítő nemviszket semmi baj csak van... canesten esetleg segít rajta?
2010. júl. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
mirigyek azok szerintem
2010. aug. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!