Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan maszturbáljak meteles...

Hogyan maszturbáljak meteles után?

Figyelt kérdés
Most voltam metelve vagy 1hete és még várnom kell 1-2hetett, de már érdekel hogy hogy fogok hokizni, nincs rajta bőr a makkon nem tudok mit huzgalni rajta meg ezek és így elég fura lesz nem tudom hogy így ezek után hogyanis kereszt,

2015. máj. 2. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Síkosító a tenyeredbe és megdugod a markod.
2015. máj. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sikosítóval. Anélkül is lehet persze, de szerintem sikosítóval sokkal jobb. De amíg még friss a dolog, tehát úgy 1-2 hónapig, mindenképp használj sikosítót, nehogy felszakadjon a seb, és akkor is csak ésszel csináld. Akár sima babaolaj is jó, nekem az nagyon bejön, csak kicsit körülményesebb használni, mint egy rendes vízalapú sikosítót, mert mégicsak olaj.
2015. máj. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%

Hát sajnálak érte,mert elég körülményes az egész,én ellene vagyok a metélésnek,hacsak nem ez volt az egyetlen megoldás.


Sikosító kell és a fark adon a kezed mozgatod.Videon láttam ezt,de nézni is rossz volt,mit szerencsétlenkedik,sok idő kellett neki hogy egyáltalán eljusson a csúcsra.


De várj kicsit még.

2015. máj. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%

Ha ismered a pö**öd anatómiailag is .akkor tudod hol van az elélvezési idegközpont,és csak ezt a rész kell izgatni,és be is fog következni . Ezt kevesen tudják ,mert masztinál más esetekben is ezen jár a marok,vagy az ujjak .

Bővebbet priviben ha érdekel .Csak azért nem írom meg itt,mert olyan sokan lepontoznak,amit egyébként nagy ívben

le***rok,de mindenki vegye a fáradságot és olvasson utána .

Belőlem nem kell itt élősködni,ez főleg a lepontozókra vonatkozik .

2015. máj. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Én nem használok síkosítót, csak simán huzogatom a makk alatti bőrt, így stimulálom a makk peremét.
2015. máj. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy is lehet, de sikosítóval kényelmesebb és jobb is.
2015. máj. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%

67%-osok 5 és 6-os ti 2 külön válaszoló vagytok,csak a % szám egyezik meg?


58 én nem pontozlak le,nyomok egy zöldet.Sok helyen vannak erogén zónák,amik érintése tudjuk mivel jár.

2015. máj. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!