Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Duzzadt ér a fitymában?

Duzzadt ér a fitymában?

Figyelt kérdés
Az anyajegyem alatt a fitymámon egy ér megduzzadt és fáj, továbbá mintha apró, gombostüfejnyi kis dudorokat is láttam elvétve a fitymán, az anyajegy körül is. Tudja valaki mi lehet ez? Primafucort jó rá? Ha jó rá akkor nem mennék el urológushoz feleslegesen. Szurkáló, égő fájdalom jön onnan ritkán amúgy. Régebben volt prosztata gyulladásom és mellékhere gyulladás is, ami mintha visszatérne, ez összefügghet vele?

2015. máj. 11. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:

A fitymán pici fehér pöttyöket látsz?

Ha igen fordyce foltok ártalmatlan,nem betegség,csak esztétikai hiba,sok férfinak van,lézerrel lehet végleg eltűntetni.


Pedig ha néha vannak fájdalmak urológushoz kellene menned,vagy legalább vízeletmintát leadni a házidokinál,mert abból is kimutatható sok minden.

2015. máj. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akit érdekel, leírom, kiderítettem miez, úgy hívják Mondor-kór, egy véna gyulladása.
2015. máj. 15. 23:26
 3/7 anonim ***** válasza:

Erről nem hallottam és ezt műteni kell vagy kenőccsel kezelni?

Mennyire komoly ez?

2015. máj. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Pihentetni kell csak. Én használok rá herbanet balzsamot, szinte mindenre jó és egész jól gyógyul tőle.
2015. máj. 17. 00:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Na az tö k jó,akkor nincs nagy baj.Örülök neki.
2015. máj. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt hozzá tenném hogy ez nem urológus véleménye volt csak az enyém :D.
2015. máj. 18. 18:16
 7/7 anonim ***** válasza:

De doki akkor nem is látta?

Csak rákerestél a neten hogy mi lehet ez?



A lényeg akárhogyan is volt jó ha nincs nagy baj.

2015. máj. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!