Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 25 éves vagyok. A körülmetélés...

25 éves vagyok. A körülmetéléssel kacérkodok. Megcsináljam?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam hogy kevésebb megbetegedés érheti a péniszt ha körül van metélve az ember. Felnőtt korban mennyie kényelmetlen, fájdalmas a műtét után, és meddig? Hol tudnám megcsináltatni?
2008. aug. 29. 19:11
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Ebben a korban már nagyon zavaró lesz és nem kevés idő mire megszokod majd hogy a makkod hozzáér pl a boxerhez. A műtét maga nem fáj sztem, csak utána lesz kellemetlen. Sztem ha nincs rá különösebb egészségügyi okod akkor inkább ne kinozd magad.csak jobban figyelj a higiéniára, meg a hölgyek higiéniájára, mert úgye a bacik legfőbbképpen onnan jöhetnek egy férfinál. Érdeklődd meg a háziorvosodat, vagy egy urológust, hogy érdemes e megcsináltatnod.
2008. aug. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem se tedd meg, ha nncs okod rá. Gondolj bele, a makk csak úgy csupaszon odadörzsölődik a gatyádhoz. Nagyon szarlehet. Amúgy se hiszem, hogy kevesebb a megbetegedés, hacsak nem mosakszol rendesen. És nem hiszem, hogy nem fáj, mégisz a pénisz körül cafatolnak. Ha nincs valami komoly okod akkor inkább ne tedd.
2008. aug. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%

Megengeditek, hogy nőként hozzászóljak?

Szerintem nyugodtan csináltasd meg, ha úgy gondolod. Valóban sokkal higiénikusabb. Tudtad például, hogy a "körülmetélős országokban" a méhnyakrák szinte ismeretlen? Mert az arra hajlamosító vírust a férfiaktól lehet megszerezni, viszont ez a vírus nem él meg a körülmetélt fütykösön!

Lehetek tök őszinte? Nőként sokkal gusztábbnak tartom. Bekapós szempontból is.

És hogy milyen lehet, hogy a boxer hozzáér a makkodhoz? próbáld ki! Tarts visszahúzva a fitymádat egész nap. Ismerek olyat, aki így hordja a fütykösét.


És nyugodtan lehordhattok, hogy nőként hozzászólok a szent-pénisz témához. De nekem ez a véleményem.

:-P

2008. aug. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Én is nő vagyok, de marhára zavarna ha a pasim körül lenne metélve. Mármint a normális a normális... úgy születtél, mindennek megvan az oka hogy ott van ahol. Szerintem ne csináld.
2008. aug. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%

Van erről néhány cikk is, előnyök, hátrányok, itt egy rövidebb:

[link]

2008. aug. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
Nem hinném,hogy annyira nagyobb lenne a kockázat, ha rendesen mosakszol.Nőként engem borzasztóan zavarna, sőt hányingert kapnék.
2009. jún. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
25%

A megadott link nem beszél a hátrányokról. Csak az előnyökről.

De én itt vagyok és mesélek, mert nekem csak a hátrányok jelentkeznek :(



Kedves hölgy hozzászólására reagálnék...


"Valóban sokkal higiénikusabb."


Valóban? Nekem 20 év után esett ki egy varrat, a lyuk, amiből kiesett, folyamatosan gyűjti a mindenféle bűzös cuccot, amit időről-időre ki kell piszkálnom onnan, mert undorító. A makkom a kiszáradástól foltos, kérges, hámlik, undorító. Ez lenne olyan higiénikus?


"Tudtad például, hogy a "körülmetélős országokban" a méhnyakrák szinte ismeretlen?"


Tudod, hogy Dániában már mikor észrevették, hogy a méhnyakrák és a férfi nemi szervek rendszeres tisztítása között van csak összefüggés, a körülmetélés egy korábbi, elnagyolt felmérés eredménye?


"Mert az arra hajlamosító vírust a férfiaktól lehet megszerezni, viszont ez a vírus nem él meg a körülmetélt fütykösön!"


Ennek utána kellene nézni kicsit :)


"Lehetek tök őszinte? Nőként sokkal gusztábbnak tartom."


Nem tudom, az enyém mennyire guszta, de eddig engem csak nemibetegnek néztek miatta maximum. Ízlések és pofonok...



Mindenesetre, én a női körülmetélésről nem nyilatkozom, mivel hasonlóan nem tudok róla sokat... nem szégyen...

2009. dec. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nem muszály ne,mert esztétikailag nagyon el lehet rontani és sok embernek nagyon kiszárad a makkja és kenegetni kell és kérgessé válik,hiszen annak a kis bőrnek védelmi szerepe van.
2010. márc. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na,megcsináltattad?
2018. szept. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!