Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitzmaszükület kezelése? ....

Fitzmaszükület kezelése? . (Többi lent)

Figyelt kérdés
Lankadt állapotban se tudom lehúzni a bőrt a fitymámról(18 éves vagyok).Kiskoromban letudtam húzni(kb 1-4 osztályosan) de akkor is nehézkesen.Csak műtéttel lehet kezelni? Mértne lehetne fokozatosan tágitani mint a fültágitást?

2015. máj. 20. 18:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
64%
Mivel lankadt állapotban sem tudod lehúzni, a körülmetélés a megoldás. Amúgy a bőr az maga a fityma (előbőr). Szóval te a fitymádat nem tudod a makkodról lehúzni. Persze majd jönnek a szokásos válaszok, hogy a körülmetélés istentelen csonkítás, és kenegesd meg tornáztasd. Te pedig úgyis azokra fogsz hallgatni.
2015. máj. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%
Urológushoz kell menned. Ő majd mindent elmond. Ha lankadtan se megy hátra az komolyabb. Tuti műtét.
2015. máj. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Fitymaszükület*
2015. máj. 20. 18:34
 4/18 A kérdező kommentje:
:((( nem akarok műtétet..még sose műtöttek..,ez kisebb csonkitás szerintem is :((
2015. máj. 20. 18:36
 5/18 anonim ***** válasza:
Igen! Ha nem szükséges nem metélnek körbe. Max egy darabot kiszednek a fityma részen. Mindenképp menned kell. Eü problémáid lehetnek a nem megfelelő tisztítás miatt, ill a szex sem fog menni! Urológus! Am nem kell félni, nem érzel semmit majd. Hamar helyrejön.
2015. máj. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Mért ne menne a szex? Miben gátol a fityma?
2015. máj. 20. 18:44
 7/18 anonim ***** válasza:
Fájdalmas lesz, a bőr nem húzódik hátra. Nem fog menni. Urológushoz menni, majd konzultálj vele. Mindent elmond.
2015. máj. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nemfáj ha erősen húzom hátra se..(pl maszti közben),rég igy van..megszoktam.Emlékszem kiskoromban mikor lehúztam a bőrt ponthogy akkor volt rosszabb,mert a makk nagyon érzékeny és fájt ha tapogattam.
2015. máj. 20. 18:59
 9/18 anonim ***** válasza:
Urológus! Nem tom mit parázol. Így nem ok, de a te dolgod akkor...
2015. máj. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Erdélyi vagyok,itt románok az orvosok,és én alig tudok románul mert magyar falun élek.Plusz egyetlen urológust se tudok.
2015. máj. 20. 19:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!