Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fityma szűkületem van azt...

Fityma szűkületem van azt ajánlották hogy probálja tágitani hogyan kell?

Figyelt kérdés
2015. máj. 26. 10:43
 1/8 anonim ***** válasza:
26%

Szikével.

Egy orvos megcsinálja neked. Rutinműtét

2015. máj. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Mikor fürdesz, fontos h forróvizben kell csinálni mert akkor megpuhul a bőr és rugalmasabb lessz..kezd el huzogatni, ugyhogy feszüljön azér ne vidd tulzásba nehogy elszakadjon :D de nekem igy sikerült 1-2 hónap alatt
2015. máj. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nehogy forró vízbe tedd,mert még meg is ég !
2015. máj. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne forró vízbe tedd, hanem ahogy fürdesz, meleg vízbe n, akkor csináld ezt.
2015. máj. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem gondolom ,hogy napi 1 x ri fürdésnél való tágítgatás olyan hatásos lenne .Arról nem beszélve ezt csak mindig akkor lehetne végezni.Aztán órákat sem tölthet a fürdőben,mert több mint gyanús lenne ,és más is szeretne tisztálkodni .
2015. máj. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem orvos ajánlotta, mert az felírt volna szteroidos kenőcsöt is mellé. Szóval menj el dokihoz, hogy írjon fel ilyent, azzal kell pár hétig kenegetni, ha nem hat akkor meg megműtik.
2015. máj. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
2es vagyok bocsi nem forró vizet akartam irni hanem meleget amugy 10-15 percet kell csinálni és igen sokat számit..
2015. máj. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Meleg vízben(de előbb csak pár percet ücsörögj mielőtt hozzá kezdenél legalább 8-10 percet) minden nap húzogasd hátra óvatosan,nem durván a fitymádat,ezt akkor is tedd meg ha már merev a péniszed.Pár hét alatt javulást tapasztalhatsz hogy könnyebben tudod hátrahúzni.


Ha pár hét,1 hónap alatt sem lesz javulás menjél el urológushoz,ha csak mereven nem tudod a makkról a fitymád teljesen lehúzni akkor a körülmetélést el tudod kerülni ha műtétre lenne szükséged.

2015. máj. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!