Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 16 éves fiú vagyok és 3hét...

16 éves fiú vagyok és 3hét múlva teljes körúlmetéléses műtétem lessz (muszály volt! ).1. kérdés hogy zajlik ez nagyjából le? Fáj? 2. kérdés a heim pálba műtenek el fognak altatni

Figyelt kérdés

2015. jún. 28. 07:00
 1/3 anonim ***** válasza:
95%

Az orvoson múlik altatnak e .16 nál már helyi érzéstelenítőket adnak .Ebből csak az első kellemetlen ,mert a többit már nem érzed .Kb fél óra alatt meg is van .

A következő 5-10 nap a kemény inkább .

Majd műtét után jól figyelj oda,már amennyire tudsz,mit mond a doki az utókezelésre ,és mikor kell visszamenni kontrollra ,varrat szedésre .Ha jól elzsibbasztanak semmit sem érzel .

2015. jún. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Első körben beérzéstelenítenek, amiből é csak az elsőt éreztem, utána már semmit, a műtétből sem. Bár nekem az utána való napok sem voltak kellemetlenek, de a többség erről számol be, így erre esetleg számíthatsz. Amit az orvos mond azt tartsd be/kövesd, és nem lesz gond vele.
2015. jún. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod,tartsd hátrahúzva addig is a fitymád,hogy érzéketlenedjen a makkod.Ha szerencséd van,műtét előtt a makkérzékenység megszűnik,annyival is könnyebb lesz a gyógyulás.
2015. júl. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!