Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Létezik, hogy elfáradt a...

Létezik, hogy elfáradt a péniszem?

Figyelt kérdés

A párommal az 4 napon keresztül akár napi 2 alkalommal is lefeküdtünk, ez 4 nappal ezelöttig így zajlott,azonban 3 napja merevedésem ugyan van,de nagyon nehezen érjük el,és akkor sem olyan kemény,hanem eléggé olyan mintha "utolsó erejével próbálkozna kemény maradni". 3 napja reggel sincs merevedésem,pedig eddig bármikor felkeltem volt,és nagyon nehezen izgulok fel. Ez mitől lehet? Hirtelen volt sok,abban a 4 napban,és pihennem kell ilyen téren?Már nem tudok mit elképzelni, és félek hogy ennek komolyabb oka is lehet.

19/F



2015. júl. 3. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is voltam már így, kíváncsi vagyok a válaszokra
2015. júl. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kívánja mindenem a dolgot,de ilyen még nem fordult velem elő,hogy nem bírja a főnökúr:) ezért nem értem az egészet.
2015. júl. 3. 10:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem mondhattok akármit, szerintem ennyi nap után ráadásul ha napi többször is csináljátok, akkor már nem kívánjátok egymást annyira. Pl ha 2 menet van egymás után rögtön, akkor sem olyan kemény már a pénisz mint az elsőnél, és szerintem hasonló van itt is :D
2015. júl. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az agy ,és a test müködését nem lehet becsapni .A természet beépitette a megájt is .A nemi szervek elsődlegesen nem azért vannak ,hogy testi örömöket szolgáljanak .Ez a dolog a talán a 3.a sorban .1,szaporodás,fajfenntartás majd a testi működés ,és ezután jön az öröm szerzés .

Mindent az írányit a központi idegrendszeren keresztül .Röviden,a szexet is az agy irányitja ,a pö**ünk csak kellék hozzá .Szóval ez egy folyamat,elélvezés után a férfiaknál különböző kémiai folyamatok játszónak le ,és időt kell hagyni mindennek .A nemi szervek nem gépek ,hogy azon nyomban előállítsák az előző állapotot.

2015. júl. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem tudom én ha többet szexelek még jobban kanos is vagyok szval valami gond lehet dobj 1 üzit átdumaljuk
2015. júl. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!