Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Pár hete kialakult a nemi...

Pár hete kialakult a nemi szervemen valami és nem tudom azonosítani de mostmár több van belőle. Valaki sejti mi ez?

Figyelt kérdés

orvoshoz már van időpontom de gondoltam megkérdezem itt is. segítségetek köszönöm. A kép felnőtt tartalom.


kép: [link]


2015. júl. 4. 20:47
1 2
 1/16 anonim válasza:

makk szélén lévőre gondolsz?


elmosódva látszik, erre tippelnék:


[link]


De lehet nincs is ott semmi, csak én képzelem be az elmosódás miatt és más a gondod.


Egyébként ez nekem is van, de több nővel voltam, senkit nem zavart.

2015. júl. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

(bar én lany vagyok)

Szerintem ahogy borotvalod egy-ket szőrtüsző begyulladhatott vagy nem tudom pontosan,hogy ilyenkor mi tortenik vele,de nem betegség. Nekem is gyakran van..

2015. júl. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
nem a homlok részen lévő kis valamikre gondolok makkon nincs semmim. de azert koszi :)
2015. júl. 4. 20:54
 4/16 anonim ***** válasza:
1# Szerintem a kerdezo a kipatogasra hasonlító "cuccokra" gondolt.
2015. júl. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 supra01 válasza:
2015. júl. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én is szemölcsöknek nézem ,keres fel bőrgyógyászt .
2015. júl. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
50%
Én a helyedbe urológushoz mennék,mert az orvos is férfi így kevésbé ciki megmutatni neki,diszkrétebb a vizsgálat(mint bőrgyógyászaton),itt van külön vizsgáló többnyire így az orvossal négyszemközt tudsz vizsgálat alatt lenni.Urológus a nemi szerv összes bajával foglalkozik.
2015. júl. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
jah én is gondolkodtam hogy urulogushoz kéne bejelentkezni bár nem a cikiség miatt mert én letolom a nő elött is ugyanolyan orvos :D csak nagyon idegesit a dolog mert eddig soha nem volt semmi bajom :(
2015. júl. 4. 22:10
 9/16 anonim ***** válasza:

A bőrproblémák a bőrgyógyászra tartoznak, még akkor is, ha a nemi szerven vannak.

Amíg nem múlik el és nem jutottál el az orvoshoz, kerüld a borotválást, mert ha a borotvával megsérted a bőröd, könnyebben terjed tovább!

2015. júl. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
és tb-be beletartoznak ezek? fertőző lehet? hogy kaphattam el,??
2015. júl. 4. 22:19
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!