Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kis csomo a herek alatt?

Kis csomo a herek alatt?

Figyelt kérdés
Udv!En egy 18 eves fiu vagyok,es a mai nap furdes kozben a herek alatt talaltam egy kis csomot.Kb akkor mint egy borso es igy lehet mozgatni.Amire eloszor gondoltam az a mellekhere.Viszont ez a herek alatt van es mozgathato.Nagyon felek pedig majus vegen voltam magan urologusnal,aki teljes vizsgalatot csinalt ami negativ lett csak egy kis viszertagulat van a bal heremben amire felirt valamit amit be kell majd szednem de elotte/oroklodo vesebetegsegem miatt/ meg kell kerdeznem a nefrologust,hogy szedhetem-e?Amiota kitapintottam ezt a kis csomot folyamatosan rosszul vagyok annyira felek hogy hererak sokszor hanyok is folyton ezen ragodok.(A baratnommel is most fekudtem volna le eloszor de huzom lert felek hogy komoly bajom van!:( ) Konyorgok ne gyertek nekem azzal h tudatlan suttyo vagyok vagy ilyenek,sokfele olvastam sok dolgot es nem tudom mit tegyek.Menjek el az orvoshoz?

#here #daganat #csomó #vizszertagulat
2015. júl. 6. 22:55
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
nem kell félni. :)
2015. júl. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Mondhatod nekem,de fiatal vagyok es nagyon-nagyon sok rakos volt a csaladomban emiatt felek ennyire.
2015. júl. 6. 23:36
 13/25 anonim ***** válasza:
én is fiatal vagyok, jelenleg orvostanhallgató
2015. júl. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Ja ertem.Hat mindenfelekeppen elmegyek orvoshoz,aztan majd kiderul es megprobalom nem piszkalni.Koszi a valaszt,nem azt mondom,hogy megnyugodtam de kicsit jobb.
2015. júl. 6. 23:44
 15/25 anonim ***** válasza:
azért sem aggódnék mivel az orvos már fedezett fel visszértágulatot és más kóros elváltozást nem és mint mondtad nemrég voltál nála. :) fel a fejjel, a pozitív gondolkodás el se hiszed mennyit számít
2015. júl. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Jo csak annyira meg tudnak ilyen dolgok ijeszteni a net meg tele van "infokkal".
2015. júl. 6. 23:50
 17/25 anonim ***** válasza:
jajj a netet nem szabad olvasni :D vagyis nem minden esetben, ilyen témákban ott mindig a legrosszabbakra lehet rátalálni és az ember csak keres keres aztán már megdiagnosztizálja h meghal mindjárt. jobb az orvosra bízni a diagnózist a net nem barát az ilyesmiben
2015. júl. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
25%

Én nem vok orvostan hallgató,de aki ezt a sok választ írta az sem biztos hogy az .Mert ha az ,akkor 3-4 mondatban lezárta a témát .De lehet hogy most a magán praxisra készül fel,ott kell sokat beszélni.legyen miért a pénzt bezsebel ni .Jobb lett volna ha egy kis anatómiát ír a zsacsiról .

Pl igy kezdi,a zscsi bőrből meg nagyon sok izomból van .Stb,stb .Végül csak annyit,ez nem here rák .

2015. júl. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Te már csak tudod aki elakadtál harmadikban helyesírásból....("here rák")
2015. júl. 7. 20:40
 20/25 anonim ***** válasza:
25%
Kérdező jobban tennéd ,ha mennél több helyen utána olvasnál ,és nem a helyesírással foglalkoznál .Gyanítom bioszból bukdácsoltál .
2015. júl. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!