Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Berepedt egy kicsit a fitymám!...

Berepedt egy kicsit a fitymám! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

(14 éves fiú vagyok)

Nekem lankadtan simán hátrajön a fitymám, mereven is a makk mögé tudom húzni, de az első pár húzás nehézkes, úgy érzem mintha feszülne (lehet rövid a fitymafékem) és picit fáj is, de ha 3-4x jól hátrahúzom, akkor nem fáj és nem is érzem, hogy feszülne valami.

Pont itt olvastam, hogy ezt lehet melegvízben tágítani mert nincs szó komoly szükületről, meg is próbáltam 1-2 este a kádban, komolyan tágult is, viszont egyszer recska előtt szárazon megpróbáltam tágítani (tágítás abból áll, hogy a makk mögé húzod a fitymád de merev állapotban, addig húzod óvatosan ameddig tudod) és egyhelyen lett egy apró repedés, de csak 1 és kicsi.Bekentem körömvirág kenőccsel és 2 nap után begyógyult a repedés. Amúgy én napi szinten recskázok, ezt a 2 napot kihagytam amíg gyógyult és amint említettem begyógyult e 2 nap alatt és ujra recskázni kezdtem. Felhasítottam a repedést újra. Szóval mit javasoltok? Hatásosabb kenőcs? Álljak le egy jó ideig a recskával míg teljesen begyógyul? Netán doki?!

(édesanyámnak elmondtam, azt mondta, hogy ha nem javul megyünk dokihoz, szóval nem nagyon parázok ettől sem, de azért a ti véleményetekre is kíváncsi lennék). 14F



2015. júl. 11. 11:47
 1/2 A kérdező kommentje:
ja és ha nem gyógyulna a repedés, egy doki, hogyan kezelné, milyen beavatkozással?
2015. júl. 11. 12:04
 2/2 anonim ***** válasza:
72%

Na pont ezért ne kísérletezz itteni módszerekkel, mert itt mindenki aki nem ért hozzá, tanácsol neked mindent, te kipróbálod, azt csodálkozol, hogy bereped! Volt már itt ilyen, csak abból sebészet lett a gyerek meg bőgött.

De ha te repeszteni akarsz, akkor igazad van, szenvedj szamár!

2015. júl. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!