Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 16,5 évesen még nincs hónaljsz...

16,5 évesen még nincs hónaljszőröm. Későn érő lennék? Hova kell hogy forduljak?

Figyelt kérdés

2015. júl. 17. 14:38
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Amikor még 15 voltam azt mondták várjak 16 éves koromig addig ki kell nőnie, ha az után se nő csak akkor aggódjak azt mondták
2015. júl. 17. 14:39
 2/15 anonim ***** válasza:
52%
Borotválni fogod , addig jó míg nincs . Ha más szőrzet se nő füllentsd azt hogy szőrtelenítesz mert meleg nagyon ...
2015. júl. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy gond lenne, ez genetika, én a helyedben csak örülnék neki, és máshol szorosodsz?
2015. júl. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne aggódni? Talán nem lehet hónaljszőr nélkül élni vagy mi?
2015. júl. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
62%
Hónaljszőrzet ,nem oszt,nem szoroz .Sehova ,mert ezzel sehol sem foglalkoznak .
2015. júl. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ne aggodj. Majd kino
2015. júl. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Celtix ***** válasza:
100%
Nyugi, nekem 45 evesen sincs rendes arcszorzetem, max. felcentis elszort szorcsomok. Ez van, mar belenyugodtam, hogy sose lehet bajszom/szakallam :)
2015. júl. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 wapo ***** válasza:

A Jóistenhez. Tegyél a perselybe valamit vasárnap. És adj neki hálát, hogy nem kell borotválni.

Manapság a szőr nem divat. SŐT HÁTRÁNY. Ha amúgy minden rendesen fejlődik és működik akkor ez legyen a legkisebb problémád az életben...

2015. júl. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 sylvain válasza:
Ma már beültetni is lehet, ha annyira akarod. Keress rá az interneten, hogy hajbeültetés, hajátültetés. Léteznek már klinikák, amelyek ezzel foglalkoznak. Hívd fel ezeket és kérdezd meg, hogy ültetnek-e be hónaljszőrzetet is? Szerintem azt ültetnek, igaz, biztosan nem annyira gyakran, mint hajat, de ha megfizeted, biztosan segítenek rajtad... :)
2015. júl. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Áhh nem szeretném hogy legyen :-D annak örülök hogy nincs, csak annak nem hogy lehet hogy el vagyok maradva. És attól hogy ültetnek át attól még el leszek maradva. Szóval ha már ígyis úgyis el leszek maradva akk inkább ne legyen hónaljszőröm 😂
2015. júl. 23. 23:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!