Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélés után a hegnél a...

Körülmetélés után a hegnél a varratok miatt, nőtt egy kis ujjhegynyi szemölcs. Szerintetek eltávolíttassam?

Figyelt kérdés

Dokival már beszéltem róla. Ahol a fék volt, ott nőtt ez a "szemölcs". Mondta, hogy ritkán előfordul, hogy a varratok miatt, hülyén forr össze a bőr és akkor nő oda egy ilyen kis pukli. Mondta, hogy le lehet égettetni.

Kb akkora mint egy kisújhegy. Talán egy picivel kisebb.


Igazából különösebb panaszt nem okoz, csak esztétikailag csúnya. De én valahogy nem tudom felmérni saját magamnak, hogy ez most mennyire ronda. Számomra nem tűnik olyan végzetesen csúnyának, de kitudja, hogy ezeknek a mai fiatal finnyás lányoknak, mi tetszik.


Szerintetek bevállaljak egy újabb beavatkozást a berendezésen és eltüntessem eztet?


2010. márc. 5. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
igen
2010. márc. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én leszedetném, nem mindenkinek jön be egy bibircsók a farkadon :)
2010. márc. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hali!


Teljes körülmetélésed volt?

Mikor volt a műtét, a varratok mikor estek ki?

Miért kellett körülmetélni? (Hogy viselted az egészet? Hogy műteni kell, meg a műtétet...)

Korod?


Üdv: EE

2010. márc. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak problémák a körülmetélés után... nekem a makk foltos, meg csálé a varrás és a varrat is későn (20 év után!) esett ki az egyik helyről, egy másik lyukkal együtt éktelenkedik rajtam, de én nem vállalom, hogy még egyszer orvos hozzámérjen ott, elég volt ez is, köszönöm :(

Te még egész jól jártál... ha lehet ilyet mondani.


Azért részvétem :(

Miért metéltek körül???

2010. márc. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát igen... újabb kérdés, amit a kérdező nyitott, ám visszabagózni rá úgy látszik képtelen. Ha nem akarsz választ, minek nyitottad? Unalomból?


Ha egy kérdést felteszek egy kialakult problémából fakadóan, akkor engem biztosan jobban érdekelnének a megoldási javaslatként megfogalmazott válaszok, annak érdekében, hogy mihamarabb megoldódjon a dilemmám, ezért elég gyakran meglesném a válaszokat, ill. válaszolnék az időközben felmerülő viszontkérdésre.

Ezzel szemben a Kérdezőnket nyilván nem izgatják a válaszok...

2010. márc. 11. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!