Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan közeledjek egy nőhöz...

Hogyan közeledjek egy nőhöz szexuálisan ha prosztatagyulladásom van?

Figyelt kérdés
Merevedéssel, illetve a magömléssel is gondjaim vannak, ráadásul lebetegíthetem a másikat is. Ejakulálni sem tudok rendesen, mivel élvezés előtt egy erős feszítést érzek a prosztatában, utána pedig nagyon erős szúró, lüktető fájdalmat. Nincs párkapcsolatom, de nagyon vágyom egy nőre, teljesen depressziós vagyok. Járok urológushoz, már hónapok óta antibiotikumot szedek, de szex nélkül biztos vagyok benne, hogy nem fogok meggyógyulni. Hogyan lehet ilyenkor szexelni, van-e itt olyan, aki megjárta már ezt az utat?

2015. aug. 2. 13:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem először gyógyulj meg, aztán szexelj!


Lágyéksérv műtétem után 6 hétig nem lehetett, mégis kibírtam.

2015. aug. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy pszichológushoz is kéne járni... Segít, feloldani a gátlásaid, amelyek a betegségtől lettek.
2015. aug. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De ha nem szexelek akkor pangani fog bennem a váladéka.
2015. aug. 2. 13:42
 4/6 anonim ***** válasza:
26%
Sehogy
2015. aug. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha nincs nőd,a maszti is szex forma ,csak egyedül vagy hozzá.Ha nem űrited a prosztatádat is ,sosem gyógyulsz meg.

Mindig ott lesznek a bacik ,amik újra termelődnek .

Prosztata gyulladáskor fájdalommal jár az elélvezés .

Neked is tenned kell azért valamit ,hogy meggyógyulj,nem csak az orvosnak .

2015. aug. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Most szexelni akarsz, vagy meggyógyulni?

Önkielégítésről hallottál?

A krónikus gyulladás kezelése évekig, hónapokig eltart, jó orvos és jó beteg mellett is.

2021. febr. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!