Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ma reggel kicsaptam és minden...

Ma reggel kicsaptam és minden a szokásos volt, azonban úgy vettem észre, hogy a spermám a kezemen nem volt meleg, hanem inkább langyos vagy hideg. Van valami baj?

Figyelt kérdés

2015. aug. 4. 09:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Alaszkában előfordul
2015. aug. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Biztos meleg fog a kezed, azért nem érezted olyan melegnek.
2015. aug. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nincs semmi baja. Lehet, hogy tényleg meleg volt a kezed.
2015. aug. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nagyon is jól mondod.Az adott időben kb 2 fokkal hüvösebbek voltak a herék .Ez teljesen normális állapot volt .

Nem véletlenül vannak a herék a zacsiban.Csak ilyen hőfokon tudnak sokáig a spermiumok életképesek maradni .

2015. aug. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen koszonom, meg is nyugodtam :)
2015. aug. 4. 17:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem pl. a nagyobb magömlések után a hasam hat hidegnek. Szerintem semmi bajod.
2015. aug. 5. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert ahonnét az jött,az legalább 2 fokkal hűvösebb,mint a test más részei .Semmi gond .Teljesen normális .A húgycsőben nem volt ideje felmelegedni .
2015. okt. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!