Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan szedjem ra magam, hogy...

Hogyan szedjem ra magam, hogy elmenjek apummal urulogushoz?

Figyelt kérdés

Udv.

17 eves leszek, es fitymaszukuletem van.

Sokaig csak reszleges volt (tehat lankadt allapotban hatra tudtam huzni), de most mar siman se megy.

3 naponta megszoktam mosni, olyankor hatra feszitem, ami nagyon faj, verzik, meg minden.

Tudom, hogy szuksegem lenne elmenni urulogushoz, de nem merek apukammal errol beszelni. Egyszeruen felek.

Es ha raszedem magam, es elmegyunk urulogushoz, az akar azonnak el is vegezheti a korulmetelest?

Mert szeretnem meg suli kezdes elott, hogy ne kelljen ezert majd edzeseket kihagynom.

Esetleg valaki tud tanacsot adni aki ment ugyan ezen?

Elore is koszi:/


2015. aug. 10. 17:48
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy nem csak az apummal valo beszelestol felek,hanem hogy ki fog nevetni az orvos, mert kis merettel rendelkezem:/
2015. aug. 10. 17:51
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

"Egyszeruen felek."


Miutan ezt elolvastad, odamesz szepen apadhoz es eloadod a problemadat, mint egy ferfi, ennyi.

2015. aug. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem allj oda apukad ele es kerek perec mond el neki mi a problema. Nem Kell emiatt paraznod, vagy szegyenkezned ez egy egeszsegugyi problema amit orvosolni Kell. Ennyi.

18/L

Mentem at hasonlon csak en nogyagyszhoz mentem anyammal (16 voltam)

2015. aug. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

"hanem hogy ki fog nevetni az orvos, mert kis merettel rendelkezem:/"


Hat azok a gyoker orvosok mar csak ilyenek. :)

2015. aug. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Semmi okod arra hogy félj apukáddal erről beszélni nem a te hiába. Szerintem ő is jobban örül ha szólsz neki abban az esetben ha valami bajod van. Neked is jobb lesz ha elmész, ne halogasd, mert a későbbiekben is nagy gondot fog okozni. Sok sikert és csak bátran ;)
2015. aug. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%

Hello, én mentem át ilyenen.


Ugyan nekem apám orvos, és elég egyszerű volt ezt lezsírozni, egy dolog biztos, nagyon-nagyon kell, mert így nem lesz jó.


Gondold csak végig, rossz lesz a sz*x, fájós, véres, ilyesmi... én is 16 évesen mentem el megcsináltatni, és nem mondom, hogy életem legkellemesebb érzése volt (egyáltalán nem, sőt napokig írtó rossz.), ugyanakkor nagyon megérte, mert ma már normálisan megy minden (mint valami reklám xD)


Vegyél egy nagy levegőt, és szánd rá magad. Nekem akkor jött be, amikor barátnőm lett és tudtam, hogy sz*xelni fogunk, akkor csináltattam meg, mondván már nagyon itt az ideje.

Szerintem amúgy úgy van, ha jól emlékszem nálam úgy volt, hogy bementünk, megnézte a doki és adott egy időpontot, hogy mikor csinálja meg a műtétet.


Amúgy a műtét maga egy kisműtét, szóval altatás nincs, szépen kifekszel meztelenül háttal egy asztalra, bejön egy nővér (nem kell félni hogy beindulnál, mert én pl annyira féltem, hogy esély se lett volna rá), aztán megjön a doki, kicsit befújja érzéstelenítővel, és ... hát a legrosszabb rész itt jön, mert a makk széle alá a féknél bead egy adag lidokain-injekciót, ami hát.... nagyon nem kellemes. Viszont onnantól kezdve minden oké, egészen addig amíg el nem múlik a hatása otthon (merthogy egyből el lehet menni utána, bár asszem ott is lehet maradni a kórházban). Az első pár éjszaka a random merevedésekkel rossz lesz. :S Egy-két hétig kamillateába kellett áztatni a péniszt és a kötést és úgy leszedni róla, aztán a varrat szépen kijön belőle magától egy idő után, és tisztára happy-end.


Egyszóval szerintem eléggé férfias dolog kiállni, nem olyan para, de utána elmondhatod, hogy kibírtad pedig rohadtul fájt - és még normális szexuális életet is élhetsz.


Beszélj erről az apáddal. Nincs félelem, férfi vagy, csináltasd meg, és hajrá!

2015. aug. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%
Ha az orvos kiröhög a mereted miatt ki is vágják a kamarából..
2015. aug. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Az urulogus mar latott lofa.. Meretut meg kisujjnyit is Nem fog kirohogni

...

2015. aug. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

MENJ EL ORVOSHOZ!


A végén még úgy jársz mint én, részleges volt, tudtam, hogy baj van, de tojtam rá, nem volt egy világvége.

Aztán egyszer csak berepedt és úgy forrt össze, hogy annyira kis lyuk maradt rajta, hogy pisilésnél óvatosan kellett kiengedni mert már fájt a túlnyomás miatt. Konkrétan pár mm es lyuk maradt csak rajta.


Nem szabad ezzel játszani. Hidd el nem fog kinevetni az urulógus, neki ez a dolga, annyi p'o'csöt lát egy nap, hogy nem igazán hatja meg semmi.

Elmész, elmeséled a gondod, megnézi, kis szerencsével másnapra behív és még aznap távozhatsz, legrosszabb esetben egy éjszakát benttartanak.

2015. aug. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Tényeg ilyen sötét vagy, vagy csak itt megjátszod magad? Ha rosszabbodott az állapotod a korábbiakhoz képest akkor szerinted hogy lesz késöbb?

Mi az hogy 3 naponta mosod? Napi tisztálkodásról nem hallottál még? Hogy akarsz így egy normális nőt találni? Ha büdös a farkad még pasi se fog veled dugni, nem egy normális nő!

Irány a doki! És ne félj a méreted miatt! A titoktartás Őt is kötelezi, és egy héten több f.@.szt lát mint Te egész életedbe! Pont a tiéd nem fogja érdekelni! /F.

2015. aug. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!