Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet ebből bajom?

Lehet ebből bajom?

Figyelt kérdés

Utálok sapkát hordani,de nem is ez a lényeg

Az.iskolám a házunktól 10 perc gyalog.Namost télen 0 foknál hidegebb időben baj ha erre az útra nem húzok sapkát?Csak mert anyám mindig tüdőgyulladással meg agyhártyagyulladással ijesztgettett kis koromban xd



2015. aug. 29. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Hat...en nagyon ritkán szoktam sapkát felvenni es egyik se volt es en nem 10 percre lakom a sulitol :D


Szerintem tüdőgyuszit meg esetleg kaphatsz, de agyhártyagyulladást azt kétlem, de nem vagyok orvos


Orvos ismerősöd nincs?

2015. aug. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nincs,de ugye ezeket a betegségeket elméletileg kórokozók okozzák nem a hideg
2015. aug. 29. 17:40
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak ezt szeretném tudni hogy sapka nélkül is biztonságos-e
2015. aug. 29. 17:41
 4/8 anonim ***** válasza:
sokan azt mondják hogy nem is jó sokat sapkát hordani mert ki kopik tőlle a hajunk... am ha ugy van egy kapucnit fel raksz mikor fázik a fejed és kész... én se hordok sapkát...
2015. aug. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem majsz a füled fázhat meg ha nem veszel fel sapkát vagy kapucnit... ha rendesen fel öltözöl nagy bajod nem lehet...
2015. aug. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Á ,én se hordok sapkát mert zselézem a hajam,eddig semmi gond.
2015. aug. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenki! ;)
2015. aug. 29. 23:42
 8/8 anonim válasza:
Ha nagyon hideg van, max megfagy pár hajhagymád és kihullik.
2015. aug. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!