Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Impotens lettem?

Impotens lettem?

Figyelt kérdés

Reggelenként áll a dákó de újabban ha eljön az este már nem nagyon akar felállni

Gyógyszert szedek mellékhatásként ez is fel van tüntetve de nekem ilyen szinten nem blokkolta még semmi a nemi vágyam

Továbbá lágyéksérvem van ami valószinűleg megsérült, és ez is kihatással van a nemi életre (akinek ágyéksérve van az tudja)

Mi lehet a megoldás?



2015. aug. 29. 23:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha gyógyszert szedsz, és annak lehet ilyen mellékhatása, akkor nem túl meglepő.

De beszélj orvossal. Azzal az orvossal is, Aki a gyógyszert felírta; meg urológussal is (ha a gyógyszert író orvos nem az)!

2015. aug. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem hinnem.
2015. aug. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Nem írtad mire szedsz gyógyszert,de mellékhatása kiválhatja ezt.A sérvnek nem sok köze van a merevedéshez ,de sűrgősen meg kell műtetni .Nagyon nagy baj származhat egy elhanyagolt sérvből .
2015. aug. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

de hatással van az ágyéki sérv a merevedésre, én tudom mert ágyéksérvem van :)

Kicsit megsérül a műtéti hegg és már egyből jelentkezik a merevedési probléma

Köszönöm mindenkinek a válaszokat beszélek az orvossal

2015. aug. 30. 13:40
 5/9 anonim ***** válasza:
Tehát már megműtött sérved van? Igazából harmadik lágyéksérvem van, de a dákóval semmi problémát nem okoz/okozott.
2015. szept. 10. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

igen de ez a műtött sérvvel orvosilag maximum 5kg a terhelhetőség

Nemtudom ki milyen munkahelyen dolgozik én az elmúlt pár évben olyan helyeken dolgoztam ahol minimum 15 kilót kellett oldalanként emelni

Szóval ha megsérül a belülről megműtött sérv, akkor az hatással van a dákóra is, legalább is nálam

2015. szept. 10. 12:23
 7/9 A kérdező kommentje:

Egyébként ha szabad megkérdezni hogy sikerült összehozni a három ágyéksérvet?

Elméletileg csak két oldalról lehet ágyéki sérved, kiszakadt a régi varrat?

2015. szept. 10. 12:37
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem ágyék, hanem lágyék. Egyszer megműtöttek, kiújult. Utána azt megműtötték, hálót ültettek be. Utána másik oldalon is lett, azt most télen fogom megműttetni. Ez, hogy 5 kilót emelhetsz, butaság... Menj más orvoshoz...
2015. szept. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

nekem háló van beültetve mégis megsérült

Az 5 kiló nem túl sok de ezt alkalmassági orvos állapitotta meg nálam pár éve, de úgy 12 kilónál már tényleg érzem, hogy piszkálja és húzza a hegget belülről a megemelt tömeg

2015. szept. 11. 06:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!