Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Alacsony tesztoszteron szintre...

Alacsony tesztoszteron szintre az andrologus Pregnyl HCG injekcio kurat es egy honapig Androgel Tesztoszteron alkalmazasat irta fel.3 napja alkalmazom, de mar jobban erzem magam. Volt valakinek hasonlo problemaja?

Figyelt kérdés

2015. aug. 30. 09:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Volt, de már jóideje van is, nekem is nadrogélt írt fel a doki, de én nem használom, mert hülye leszek tőle, meg nem tudok aludni. Biztos el kell találni a megfelelő dózist, de a napi egy tasak az nekem rengeteg volt.

Nagyon gyerekcipőben jár ez az egész hormonpótlás, már kb 4 éve veszem az androgéleket, de mindig más dumával adják.

Most már az van benne, hogy impotencia ellene nem ajánlott. Az elején még pont fordítva írták.

Kínában ezt fogamzásgátlásra használják a férfiaknak.

Hülye orvosok, csak írkálják fel ezeket a szarokat. :(

2015. szept. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Es a Pregnyl HCG injekciot probaltad mar? Illetve ha most nem hasznalsz semmit mivel es hogyan probalod a tesztoszteron szinted helyrehozni? Mennyit mertek nallad?

Egyebkent köszi a valaszt! Kitartas!

2015. szept. 1. 22:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Eleinte nem HCG-t írtak fel, hanem Clostylbegitet, vagy hogy kell írni, beszedette velem a doki az egészet, de a végére már úgy éreztem magam, mint akit nyúznak. Aztán csinált egy koponya CT-t, meg MRI-t, ahol részleges üres sellát állapított meg.

Nagyon alacsony volt a teszto szintem, most is az, elég vacakul is érezem magam emiatt. kb 6 körül, már nem emlékszem hogy van ez, meg hogy mérik.

Ha használom az se jó, ha nem használom az se, sok fiatal nem is tudja, mennyit árt avval, ha belenyúl a hormonrendszerébe. Én nem testépítés miatt tartok itt, egész másért lett alacsony a teszto szintem, már jóideje. És így is maradt. :(

Se gyógyszerrel, se gyógyszer nélkül. :(

2015. szept. 2. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De nallad mi okozta, mert en se szteroidoztam es megis alacsony, nem jöttünk meg ra az okrara?!
2015. szept. 4. 12:36
 5/5 anonim ***** válasza:
nálam ez egy hosszú történet, átlagembernél meg lehet elhízás, vagy üres sella szindróma, vagy valamilyen alap endokrin elváltozás, a hülye orvosod meg androgéllel töm, közben lehet, egy műtéttel megoldható lenne nálad.
2015. szept. 6. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!