Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Prosztata vizsgálatnál a doki...

Prosztata vizsgálatnál a doki észreveszi ha anális szexuális életet él valaki?

Figyelt kérdés

2015. szept. 20. 13:53
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Természetesen. Egy tapasztalt doki csak rád néz és már tudja is mi a bajod. De neki olezanc, hogy turkáltatsz a valagadban, vagy sem.
2015. szept. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
15%
Észreveszi abból, hogy azt üvöltöd vizsgálat közben, hogy "Ó igen! Ne hagyd abba!"
2015. szept. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy megnézi-e az anuszt ill. kitapintja-e az aranyeret vagy csak egy gyors mozdulattal a becsúsztatott ujjával rátapint a prosztatára.
2015. szept. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem,ő már oda nézés nélkül is rutinosan dugja be az ujját.
2015. szept. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 ftf1983 ***** válasza:
Az urológus nem nézegeti csak bedugja az ujjat. És még azon se fog fennakadni, ha erekciód lesz közben. Ha proktológushoz mennél az már megnézi és lehet feltenné a kérdést. Ismerősömnek nem régen volt elég durva aranyere és a doki rákérdezett, hogy mi a helyzet az anális szexel.
2015. szept. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
23%
természetesen,valakinek megöklözi s-eggét,és az fel sem szisszen,azért elég feltünő.
2015. szept. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
79%

Régebben, még az első időben, az orvos egyszer magától kérdezett rá az ánusz használatára.

Nagyon kellemetlen volt, ezért is örülök, hogy nekünk már régóta van saját, homoszexuális orvosunk. Ő jól ismer minket már régóta, havonta rendszeresen jön és mindkettőnket megvizsgál. Nagyon gondos, mindig alaposan megvizsgál. Először mindig a péniszemet vizsgálja és le is üríti. Azután a végbél vizsgálat jön, előbb az ujjaival, azután különböző végbél tágító eszközökkel és végül közvetlen testi próbával.

2015. szept. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem jön rá... Nekem a tavalyi évben többször bedurrant a prosztatám és nem volt ilyenről szó.... Pedig 21 éves koromtól kezdtem análozni.... Nem lesz baj szerintem.... Egyszer kaptam egy komolyabb aranyeret 3 évvel ezelőtt akkor a sebészeten kötöttem ki, de nem volt baj belőle.... Nem kérdezték tőlem hogy anális szex miatt van e.
2015. dec. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

7. azért az komoly.

ha mondjuk épp vizsgálat előtt durrantottak seggbe és még folydogál az cucc az ánuszból akkor észre veszi.

2015. dec. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!