Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkületre valami megoldás?

Fitymaszűkületre valami megoldás?

Figyelt kérdés

Fitymaszükületem van. Lankadt állapotban sem tudom a fitymát hátrahúzni. Van esetleg más megoldás a problémára mint a körülmetélés? Vagy ilyenkor teljes metélést végeznek?:/

Válaszokat köszönöm! 17/F



2015. szept. 20. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Attol fugg szerintem hogy le van e tapadva? Nekem is volt, de nekem ugy hogy emlekszem meg 3-4 eves koromban amikor anyam mosta a farkam mindig hatrahuzta, egy ido utan mondtam neki hogy mostmar en mosom magamnak, persze nem mostam, es kesobb fitymaszukulet lett belole kb 11 eves koromra. De nem volt letapadva. Aztan ahogy sokat vertem, huzogattam, kitagult es egyszer csak hatracsuszott :)
2015. szept. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
szoval lehet azt tagitani szerintem egy bizonyos szintig (hat nezd meg a fultagitokat hogy mekkora lyukakat csinalnak a fulukbe a farkad at tudod dugni rajta) XD
2015. szept. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%

Teljes metélés a legvéső megoldás, bár a legtöbb helyen mint egyetlen megoldást alkalmazzák. Engem érettségi előtt részlegesen metéltek körül, ha van további kérdésed, írj nyugodtan.

24/F

2015. szept. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%

Ebben a korban már otthon nehéz eredményt elérni.

A metélés előtt még vannak más műtéti beavatkozások is .

Nem kell mindjárt bele egyezni a metélésbe ,ha azt mondja a doki .

2015. szept. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!