Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen orvoshoz forduljak?

Milyen orvoshoz forduljak?

Figyelt kérdés
Iszonyatosan fáj a nyakam és holnap elmennék szakrendelésre, csak nem tudom milyen orvoshoz menjek, melyik ág foglalkozik jobban ezzel?
2015. szept. 20. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Háziorvos. Aztán ha kell, ő továbbküld.
2015. szept. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem a saját városomban vagyok, nincs háziorvos
2015. szept. 20. 22:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Mivel a szakrendelések többségére beutalóval lehet menni előbb háziorvoshoz. Esetedben menj sürgősségire!
2015. szept. 21. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Beutaló nélkül nem tudsz menni minden szakrendelésre, reumára, orthopédiára is kell beutaló.
2015. szept. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha ideiglenesen vagy más városban, akkor nincs gond, mert mész haza, és el tudsz menni háziorvoshoz.

Ha viszont huzamosabb ideig tartózkodsz máshol, akkor miért nem váltottál orvost? Pont az ilyenek miatt. Jó, ha a közelben van.

2015. szept. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem értem miért az ilyen dolgokba kell belekötni. Egyszerű kérdést tettem fel amire egyszerű válasz van.
2015. szept. 21. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!