Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Pisilés után fáj a makk körül...

Pisilés után fáj a makk körül két napja. Fityma felhuzása fájdalmas, lehet hogy valami nemibetegség?

Figyelt kérdés
nem voltam nővel még nemhinném hogy nemibetegség
2008. szept. 9. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:

KEdves Kérdező!


Ez inkább fitymaszűkületre utal. A fitymaszűkület egyik következménye, hogy nem tud rendesen tisztulni a makk (illetve nem tudod teljesen hátrahúzni és megmosni), ezért gyakran begyullad. Valószínűleg nálad is erről lehet szó. Keress fel egy orvost!


Üdv: dr. Szalai Krisztián

2008. szept. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szió! lehet valami gyulladás is, vagy egyéb fertőzés, ami nem nemi úton terjed, az a legjobb, ha elmesz egy urulógushoz! eleg kínos, tudom, a páromnak is volt valami problémája egyszer, meselte utána, hogy tok rossz volt, gondolom a férfiak rosszabbul viselik az ilyet, mint mi, nők, viszont kapott rá gyogyszert, és par nap alatt elmult!

Szóval én csak batoritani tudlak, hogy menj el orvoshoz, ne szenvedj. Bátorság!

2008. szept. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
.
2018. jan. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Voltál orvosnál?
2020. jún. 14. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!