Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem tudom mi tortenik a...

Nem tudom mi tortenik a peniszemmel. A bor egy vonalba osszehuzodott korbe. Olyan mintha egy gyuru lenne rajta es szoritana. Mi legyen?

Figyelt kérdés
Nehezen tudom emiatt a vedobort lehuzni a makkrol. Es faj amikor lehuzom. Amiota ez a "gyuru" van a peniszemen valami feher turos anyag jon letre egyfolytaban rajta. Olyan mintha hamlana a borom de megis feher es vastagabb. Furdeskor lejon ez es reggelre megint olyan lesz. 16 eves vagyok.

#pénisz #gyűrű #faj #Turoszeru anyag
2015. okt. 6. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
41%

Az anyag amivel találkozol ,smegma .Népiesen túrósodást jelent.Ez biztositja a makk kenését,védi a kiszáradás ellen .Viszont ezt naponta el kell távolitani tisztálkodáskor .Büdös és gyulladást is okozhat,ha ez nem történik meg .

Neked ez nagyon termelődik,a makk alatti faggyú mirigyek termelik .


A nehéz bőr hátrahúzás viszont nagyon enyhe szűkültre vall .Ezt több tornáztatással ki lehet még tágitani.

2015. okt. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A szukuletnel valami seb fele is talalhato piros es egyes helyeken pirosabb. Felnem kene?
2015. okt. 6. 20:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha az az anyag fürdéskor lejön, és reggelre vissza is tér, akkor lehet, hogy gombás fertőzésed van! A gyulladás pedig okozhat fitymaszűkületet és pirosságot is.

Orvoshoz kellene fordulnod minél előbb!

2015. okt. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg van egy jó kis fertőzésed, amit ki kéne kúrálni -- menj el vele orvoshoz! A gyulladás okozhat ideiglenesen fitymaszűkületet, viszont amíg a gyulladás vagy egy pl. gombás fertőzés tart, addig ne próbáld nyújtani a fitymát! Előbb gyógyuljon meg a bőr, és majd utána.
2015. okt. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Urológushoz kellene menned,egyedül is elmehetsz már,tb kártyát,személyit vigyél.Fertőzésed lehet,kenőcsöt írna Valószínűleg fel a doki és helyre jönnek a fitymád.Menj el orvoshoz mert a kezeletlen gyulladás,fertőzés fitymaszűkület hez vezethet és ha elhanyagolod később lehet hogy már csak a műtét segítene.Nyugi urológián férfi orvos van.Menj el.
2015. okt. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!