Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Barna (pigment? ) foltok a...

Barna (pigment? ) foltok a makkon, nagyon csunya, és sötétbarna színű és egyre csak több lesz. Mit lehet vele kezdeni?

Figyelt kérdés
19 eves vagyok. 6-7 eve jott az elso azota egyre csak tobb lesz. Par eve voltam vele borgyogyasznal, azt mondta, pigment es hypopigment foltok, nem kell vele foglalkozni. De azota meg jobban terjed. Semmi tunet, de esztetikailag eszmeletlenul zavar, nagyon nagy, sotet foltos, a makkom also resze tiszta sotet barna mar. Mit lehet vele kezdeni, mit javasoltok? Nem tudok beletorodni, hogy ilyen maradjon.
2015. okt. 7. 22:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát ez sajnos ilyen, a pigmenteken nemigen lehet változtatni.


Van hogy ha sokat van fedetlenül a makk, akkor barnásabb lesz egyeseknél (nem szimplán csak fakóbb), nálad nem tudom mi a helyzet...

2015. okt. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudsz tenni.Nincs jelentőse szabadon van e a makk ,vagy sem .
2015. okt. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!