Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az egyik herém néha be szokott...

Az egyik herém néha be szokott dagadni, forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés
Általában reggel veszem észre múltkor a wc-re mentem és észre vettem hogy a jobb oldali nagyon nagy,megpróbáltam lejjebb tolni de az fájt és magátol vissza ment és olyan szinten be szédültem világomat se tudtam. El szokott múlni más napra de akkor is zavar mert nem tudok tőle mindig járkálni,független a jobb here melett van egy ilyen ér-cső féleség az is be van dagadva. Lehet hogy csak a szűk boxer?

2015. okt. 9. 00:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Komolyan mire vársz? Persze hogy menj el vele orvoshoz! Minél előbb. Bár végülis egy golyó is elég.
2015. okt. 9. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
IGEN!
2015. okt. 9. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Érintés nélkül is fáj olyankor? Lehet heregyulladás is. Mielőbb meg kéne orvosnak mutatni!
2015. okt. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A szűk gatyát mindenképp nagyobbra kell cserélni .Nem tudnak normálisan mozogni a tökeid ,ne is csodálkozz rajta ,ha így vagy vele .
2015. okt. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát jolvan,de ha mindig elmúlik másnapra :D
2015. okt. 9. 17:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Jársz te vizelni rendesen? Attól is lehet. Tapasztalat.
2015. okt. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!