Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ezzel urológushoz menjek?

Ezzel urológushoz menjek?

Figyelt kérdés
Mikor a péniszemen hátra húzom a bőrt elég kellemetlen szaga van. Gondolom valami gombás dolog lehet, de kívülről semmi rendellenesség nincs. Ilyenkor urológushoz kell menni? Mit fog csinálni? Nyilván nem kezdi el szagolgatni, de semmi tapasztalatom ebbe... Valaki elmondaná mi a teendő? vagy hogy zajlik egy ilyen vizsgálat?
2010. márc. 17. 15:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Bőr és nemi beteg gondozóhoz kell menni, nem urológushoz.

Rendszeres mosdás, nem tessék-lássék módjára.

2010. márc. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bőr-és nemibeteg gondozó, kenetet fognak venni, egy vékony műanyagpálcikával, kellemetlen, de ki lehet bírni!
2010. márc. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hali!


Bocs, de előző kettőt korrigálni szeretném.

A húgyvezetékbe (ureter) KIZÁRT, hogy feldugjanak valamit, mivel az a veséből indul lefelé a húgyhólyagba. Kettő is van belőle, mindkét veséhez tartozik 1-1.


Amúgy nem hinném, hogy kenetet vennének, csak, ha fennáll a gyanúja annak, hogy a húgycsőben is megbújt vmi fertőzés. It azonban a kedves Kérdező azt írja, hogy akkor van a szag, ha hátrahúzza a fitymát, tehát, ha fenn van a bőr alapállásban, akkor a húgycsőnyílás is szabadon van, akkor elvileg nincs szaga. Ez valami szmegmás dolog lesz így első érzetre...


Kérdező!


_ Hogy néz ki most a fitymád és a makköd? Ha ránézel, pirosabb/sötétebb színű, mint szokott lenni?

_ Érzékenyebbek? Fáj/Csíp is (alaphelyzetben, hátrahúzva szabadon, ill. ha hozzáérsz mjuk egy ujaddal)?

_ Hogy érzed? Melegebb érzetű tapintásra, mint szokott lenni? (Ha semmi inger nem éri...)

_ Fityma/Makk nem hámlik? Nem nagyobbodott meg?


Várom a válaszaidat!

Üdv: EE

2010. márc. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

>... még vmi...


Érdekelne még a korord, ill. hogy most milyen a szexuális életviteled?

(Van bnőd, vagy az alkalmi kapcsolatok híve vagy?)

(Utoljára mikor volt szexuális érintkezés vkivel? (Intim a kérdés, de nem véletlenül: orál, vaginál, anális szex-szel egyaránt át lehet adni vkinek vmit...) Óvszert használtatok-e?)


Bocs, ha indiszkrét vagyok, de úgy glom, megoldani csak úgy tudunk vmit, ha rákérdezünk arra is, ami kényelmetlen.

Üdv még1xis: EE

2010. márc. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nincs semmi elváltozás a felületén, nem érzékeny, így kinézetre teljesen normális, csak hát a szag...
2010. márc. 17. 22:03
 6/10 A kérdező kommentje:
Azt még nem említettem hogy sűrűn maszturbálok, nekem gyanús hogy úgy sikerült össze szedni valamit...
2010. márc. 17. 22:05
 7/10 anonim ***** válasza:

Értem.

Függetlenül a maszturbálástól azért válaszol6nál a 22:02-esre is...


Pluszban a korodon és az ezen felüli szexuális életvitelen kívül érdekelne, hogy...

_ Milyen gyakran zuhanyzol ill. fürdesz, és mivel!?

_ WC-zés után hátra szoktad-e húzni a fityeszt, és meg szoktad-e törölni a makkoddal együtt?

_ Napjában hányszor húzod hátra a fitymádat?

_ Alsógatyát/boxert viselsz? Szűket vagy bőt? Teljesen pamut? (Tud-e levegőzni a huszár? Ebből a szempontból ez sem mind1...)

_ Fitymád egyébként hosszabb/rövidebb a makkod végénél?



Várom a pontosabb tájékoztatást, hogy tudjunk segíteni...

EE

2010. márc. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

-16, jelenleg nem élek szexuális életet.

-Naponta 1 vagy max 2szőr tusolok tusfürdővel, szivacs,rózsa ilyeneket nem használok.

-Nem, csak szimplán kirázom.

-Passz, tisztálkodáskor és maszturbáláskor.

-Szűk boxer.

-Hosszabb, rövidebb ezt még soha nem figyeltem. Szerintem pont jó.

2010. márc. 18. 07:46
 9/10 anonim ***** válasza:

Jó, akkor valamit valamiért...


:-O Barátként mondom... VÁLTOZTASS a szokásaidon, ELSŐSORBAN AZ ALAPHOZZÁÁLLÁSODON, mert úgy érzem, érződik az eddig általad leírtakon, megfogalmazásodon, ("csak szimplán kirázom", "passz", "ezt még soha nem figyeltem, szerintem"), vmint a tényen hogy NEM ELSŐRE adsz PONTOS választ a feltett kérdésekre, hogy különösebben nem foglalkoztál sohasem odalent az intim higiéniával, ami ebben a korban már elengedhetetlen. Innen nézve nem csodálkozom azon, hogy kérdést nyitottál itt. Hacsak nem akarsz vmiféle fertőzést kapni, fogadd meg a tanácsomat.


1.) Szorítsd rá magad a kötelezőre (intim higiéniai tanácsok betartása), akkor is, ha megszokásból nem tennéd!!!


Ha ezt ITT megígérted, és ELTÖKÉLTED, HOGY azt BE IS TARTOD, csak azután folytatom mondandómat és megtanítalak.

(Anélkül -- akarat nélkül -- nem tépem a számat fölöslegesen.)


Üdv: EE

2010. márc. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát, ha tudnál segíteni rajtam akkor a legkevesebb hogy megígérem és betartom. :)
2010. márc. 18. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!